Zwierzęce wzory w stylizacjach Małgorzaty Sochy

Adrianna Olejnik
23.03.2017 15:30
Fot. WBF, autor: Marek Kudelski / WBF, autor: brak informacji  / WBF, autor: Marek Kudelski

Fot. WBF, autor: Marek Kudelski / WBF, autor: brak informacji / WBF, autor: Marek Kudelski (Fot. WBF, autor: Marek Kudelski / WBF, autor: brak informacji / WBF, autor: Marek Kudelski)

Zwierzęce printy to trudny, lecz bardzo efektowny trend. Jak noszą je gwiazdy? Pod lupę wzięłyśmy trzy stylizacje Małgorzaty Sochy, która wie, jak stworzyć zestawy ze zwierzęcym wzorem, traktując go jako szczegół, element lub główny punkt stylizacji.

Lampart tkwi w szczególe

Zwierzęce wzory są w modzie od zawsze. To bardzo kobiece i seksowne printy, które dodają każdej stylizacji charakterystycznego pazura. Wybierając ten motyw należy jednak uważać - przesada nie jest wskazana i może wywołać efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego. Motywy zwierzęce opanowała do perfekcji Małgorzata Socha. Aktorka wie, jak połączyć ubrania we wzory z innymi. Na początek przyjrzałyśmy się stylizacji z długą, kwiecistą sukienką w roli głównej. Zastanawiasz się, gdzie są zwierzęce motywy? Przyjrzyj się dobrze butom aktorki. Lamparcie cętki znalazły swoje miejsce na delikatnych sandałach, które świetnie komponują się z mocnym wzorem kwiatowym. W takich stylizacjach ważne jest wyczucie - nie każdy wzór pasuje do innego, należy dobierać je ostrożnie i brać pod uwagę ich kolory. Małgorzata Socha jest w tym specjalistką!

Fot. WBF, autor: Marek Kudelski / kolaż avanti24 / materiały partnerówFot. WBF, autor: Marek Kudelski / kolaż avanti24 / materiały partnerów

Cętkowany element

Zwierzęce motywy najłatwiej zestawiać z jednym, przeważnie ciemniejszym, kolorem. Czerń sprawdzi się w tym przypadku świetnie, ponieważ nawiązuje do cętek, a jest też ponadczasowym wyznacznikiem elegancji i sprzymierzeńcem wszystkich kobiet. Metodę łączenia wzorów z bazowym kolorem zastosowała Małgorzata Socha. W tej stylizacji spódnica jest jedynym elementem, który wprowadza wzór - dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo dobrać pozostałe ubrania, a całość wygląda elegancko i z klasą. Czarny golf i długa kamizelka z powodzeniem zastępują klasyczny płaszcz.

Fot. WBF, autor: brak informacji / kolaż avanti24 / materiały partnerówFot. WBF, autor: brak informacji / kolaż avanti24 / materiały partnerów

Zwierzęce wzory w wersji maxi

Jeśli zwierzęce printy nie są ci obce, wybierz połączenie dwóch różnych wzorów, które będą stanowiły główny punkt twojej stylizacji. Tak zrobiła Małgorzata Socha, zestawiając czarne, wąskie spodnie z bluzką i żakietem w cętki. Wzory różnią się, co urozmaica całość, tworząc oryginalną stylizację. Jako jej uzupełnienie Socha wybrała klasyczne, czarne szpilki i złotą biżuterię.

Fot. WBF, autor: Marek Kudelski / kolaż avanti24 / materiały partnerówFot. WBF, autor: Marek Kudelski / kolaż avanti24 / materiały partnerów

Zobacz więcej podobnych ubrań.

Więcej o: