Ubrania dla dzieci z nadrukami - sposób, by się wyróżnić

Klaudia Stawska
05.07.2016 09:00
Ubrania dla dzieci z oryginalnymi nadrukami

Ubrania dla dzieci z oryginalnymi nadrukami (kolaż Avanti24)

Oryginalny, kolorowy nadruk to sposób, by wyróżnić się w tłumie. Dla dzieci może to być dodatkową przyjemnością, jeżeli na koszulce noszą ulubioną postać z bajki, zwierzaka czy inny, bardziej nietuzinkowy wzór. Jeśli szukacie oryginalnych ubrań dla dzieci, zobaczcie nasz przegląd.

Ubranka dziecięce muszą wyróżniać się oryginalnością, pięknymi kolorami i nawiązywać do pop kultury, by dzieci w ogóle zauważyły je w sklepie. Chociaż rodzicom zależy przede wszystkim na wysokiej jakości ubrań dla swoich pociech oraz przystępnej cenie, to dziecko nie raz przekona mamę lub tatę do zakupu wybranego przez niego T-shirtu czy upatrzonej sukienki. Najpopularniejsze w modzie dziecięcej są wzory zwierzęce lub typowe dla chłopców (samochody, samoloty) bądź dziewczynek (kwiaty, słodycze, laleczki). Zobacz przegląd odzieży dziecięcej, która wyróżnia się pięknymi, kolorowymi aplikacjami.

Przyjaciel zwierząt

Przyjaciel zwierzątkolaż Avanti24 /Przyjaciel zwierząt

Zwierzęta to motyw uniwersalny, zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Chociaż dziewczynkom częściej proponuje się te bardziej urocze i puszyste- kociaki, kucyki czy szczeniaczki, to jednak większość dzieci ucieszy się z koszulki czy bluzy z ulubionym zwierzakiem. Jest to też dobry pretekst, by porozmawiać z dzieckiem o szacunku dla naszych futrzanych przyjaciół i zaszczepić w maluchu pozytywne emocje względem nich.

Mały superbohater

Mały superbohaterkolaż Avanti24 /Mały superbohater

Producenci odzieży dziecięcej doskonale wiedzą też jak wykorzystać filmy animowane, kreskówki czy gry komputerowe, aby stworzyć ubrania i dodatki, które podbiją serca malucha. Warto w takim wypadku podpytać dziecko, jakiego bohatera lubi, bo maluch na długo zapamięta, jeśli wybierzemy tego "nie-fajnego".

Zabawne piżamki

Zabawne piżamkikolaż Avanti24 /Zabawne piżamki

Bielizna nocna dla dzieci także oferuje bogatą kolorystykę oraz ciekawe nadruki. Nam szczególnie przypadły do gustu te z motywami owoców lub słodyczy - bardzo urocze. Dla małych chłopców proponujemy komplety z motywem kosmosu lub ulubionym bohaterem komiksu. Bardzo zabawne są również piżamki z nadrukami w przysmaki lub zwierzaki udające ludzi.

Więcej kolorowych ubrań z nadrukami znajdziecie w sklepie Avanti.

Więcej o: