Marynarskie paski w wersji mini - moda dziecięca

Klaudia Stawska
14.06.2016 09:00
Wakacyjny luz

Wakacyjny luz (kolaż Avanti24 /Wakacyjny luz)

Marynistyczny styl zyskuje na popularności każdego lata, nie tylko dlatego, że kojarzy nam się z upragnionym urlopem. Podoba Ci się ten styl i chciałabyś przekonać do niego swoje pociechy? Zobacz jak łączyć marynarskie paski w modzie dziecięcej i zainspiruj się.

Marynarskie paski sprawdzają się niezależnie od okazji. Możemy wykorzystać ten motyw, by stworzyć elegancki strój dla dziecka, kiedy np. wybieramy się wspólnie na wesele lub przyjęcie. Równie dobrze jednak sprawdzi się marynistyczny motyw w codziennych, luźnych stylizacjach, dzięki czemu maluch będzie czuł się swobodnie, a Ty będziesz mieć pewność, że wygląda nienagannie.

Wakacyjny luz

Wakacyjny luzkolaż Avanti24 /Wakacyjny luz

Sukienka w paski i czerwone dodatki to nasza propozycja dla dziewczynek. Dla chłopców wybraliśmy komplet - granatowe szorty i koszulka z motywem żaglówek. Co prawda nie są to marynarskie paski, jednak w takim zestawie maluch na pewno zasłuży na tytuł wilka morskiego.

Marynarskie paski na sportowo

Marynarskie paski na sportowokolaż Avanti24 /Marynarskie paski na sportowo

Druga nasza propozycja to zestawy bardziej sportowe, ponieważ wiemy, że najmłodsi mają niepohamowane pokłady energii i najczęściej znajdziemy ich w biegu, podczas szalonych zabaw. Granatowo-białe paski to motyw przewodni zarówno w zestawie dla dziewczynki, jak i chłopca. Proponujemy ożywić nieco te zestawy wybierając czerwone dodatki.

Królewna i królewicz portu

Królewna i królewicz portukolaż Avanti24 /Królewna i królewicz portu

Na wyjątkowe okazje styl marynarski może przyjąć bardzo elegancką formę, nawet jeśli mówimy o modzie dziecięcej. Klasyczne połączenia kolorów sprawiają, że jest to uniwersalny zestaw na każdą uroczystość. Możemy z powodzeniem wybrać ten strój dla malucha zarówno na zakończenie roku szkolnego, jak i na wesele przyjaciół.

Wybierając ubranka dla dzieci pamiętajmy jednak o tym, by przede wszystkim było im wygodnie w proponowanym przez nas zestawie. Strój też musi się podobać naszej pociesze, ponieważ wtedy będzie nosić go z radością, co i nam sprawi przyjemność. Jeżeli chcesz przekonać swoje dziecko do marynarskiego wzoru, opowiedz mu dzielnych żeglarzach i magicznych syrenach oraz skarbach piratów. Jeżeli połączysz modę z zabawą, dziecko na pewno to doceni.

Więcej ubrań dla dzieci znajdziesz w sklepie Avanti.

Więcej o: