Mała księżniczka - stylizacje dla dziewczynek inspirowane filmami Disneya

Klaudia Stawska
07.06.2016 08:00
Zestaw Arielki

Zestaw Arielki (kolaż Avanti24 /Zestaw Arielki)

Która mała dziewczynka nie marzy o tym, by chociaż przez chwilę móc zostać księżniczką? Zobacz codzienne propozycje zainspirowane bajkowym stylem, które przypadną do gustu nie tylko miłośniczkom bohaterek Disneya!

Chodzenie w długiej, balowej sukience na co dzień nie jest z pewnością wygodne, ale możesz pokazać dziecku codzienne stylizacje inspirowane jej ulubionymi bohaterkami, dzięki czemu chociaż przez chwilę może poczuć się jak księżniczka! Bawcie się kolorami i fasonami, pozwól dziecku zdecydować, na którą księżniczkę ma dziś ochotę i wspólnie spróbujcie odtworzyć jej outfit. Świetna zabawa zarówno dla matki jak i dla córki, dzięki której mała nauczy się kreatywności. Dodatkowo będzie mogła z dumą nosić zestaw współczesnej Małej Syrenki czy Roszpunki.

Zestaw Arielki

Zestaw Arielkikolaż Avanti24 /Zestaw Arielki

Mała Syrenka od lat jest ulubienicą małych dziewczynek, ponieważ bez trudu można znaleźć z nią wiele cech wspólnych. Stylizacja inspirowana jej stylem skupia się na połączeniu kolorystycznym - zieleni, fioletu i czerwieni. Do tego można dobrać podmorskie motywy i nasza Mała Syrenka gotowa!

Zestaw Belli

Zestaw Bellikolaż AVanti24 /Zestaw Belli

Bella ostatnio zyskuje na coraz większej popularności. Zbiega się to z premierą nowej ekranizacji przez Disney Pięknej i Bestii z Emmą Watson w roli głównej (dzieci mogą kojarzyć ją z Harrego Pottera). Kolory Belli to granat i żółty, który doskonale komponuje się w letnich zestawach.

Zestaw Elsy

Zestaw Elsykolaż Avanti24 /Zestaw Elsy

Elsa z animacji Kraina Lodu stała się ulubienicą najmłodszych, co zdziwiło nawet samą wytwórnię - nie spodziewali się aż takiej popularności filmu. W sklepach bez trudu można znaleźć gadżety z filmu, dzięki czemu nawet zwykła błękitna sukieneczka zyska "mroźny" klimat.

Zestaw Roszpunki

Zestaw Roszpunkikolaż Avanti24 /Zestaw Roszpunki

Zaplątani to pierwsza animacja 3D Disneya, która zyskała tak ogromną popularność, głównie za sprawą charyzmatycznych bohaterów i doskonałego dowcipu. Jeżeli córeczka ma ochotę przemienić się na chwilę w Roszpunkę, postawcie na połączenie fioletu i złoto-żółtego koloru.

Więcej pięknych sukienek dla dziewczynek znajdziecie w sklepie Avanti.

Więcej o: