Zachęć dziecko do aktywności na dworze - przegląd sportowej odzieży

Klaudia Stawska
24.05.2016 09:00
Zachęć dziecko do aktywności

Zachęć dziecko do aktywności (Pinterest)

Lato to najlepszy czas, by dziecko zamiast siedzieć w domu, spędzało aktywnie czas na świeżym powietrzu. Dobrym motywatorem może być nie tylko aktywność rodziców, ale też sportowa odzież, która spodoba się maluchom.

Najważniejszym wzorcem dla dzieci są ich rodzice, dlatego zachęcając malucha do aktywności, warto abyśmy pokazywali dobry przykład. Na szczęście wakacje to najlepszy czas na to, ponieważ dni są ciepłe i długie, więc nawet po pracy będziemy mogli spędzić z dzieckiem trochę czasu na zewnątrz. Dla Was będzie to doskonały odpoczynek od problemów dla codziennego, a dziecko będzie mogło poznać swoje sportowe pasje i cieszyć się towarzystwem rodziców.

Piłka nożna

Piłka nożnakolaż Avanti24 /Piłka nożna

Obecnie coraz popularniejsza również wśród dziewcząt, chociaż pewnie ucieszy to w większości ojców, którzy mogą spędzić z dzieckiem nieco czasu na zabawie z piłką. Koszulki sportowe podobne do tych, które noszą ulubieni piłkarze to nic nowego w modzie dziecięcej, jednak wciąż bardzo cieszy maluchów. Piłka nożna to zdecydowanie jedno z lepszych rozwiązań, gdy chcesz zarazić dziecko sportową pasją, ponieważ będzie mogło też spędzać aktywnie czas z rówieśnikami.

Rower

Rowerkolaż Avanri24 /Rower

Rowerowe wycieczki to doskonała propozycja dla całej rodziny. Nie wymaga specjalistycznej odzieży, chociaż wygodne buty czy spodenki zdecydowanie wpływają na komfort jazdy. Dużym plusem jest też to, że w rowerowych wycieczkach możecie brać udział całą rodziną, dlatego może stać się to Waszym rodzinnym rytuałem, który powtarzacie, np. w każdy weekend.

Sporty wodne i plaża

Sporty wodne i plażakolaż Avanti24 /Sporty wodne i plaża

Wakacje to też czas, który często spędzamy nad wodą. Piłka wodna, pływanie czy po prostu zabawa na plaży - dzieci uwielbiają tę formę aktywności, dlatego nie powinno być trudno przekonać do niej nawet największych leniuszków.

Więcej sportowej odzieży dziecięcej znajdziesz w sklepie Avanti.

Więcej o: