Victoria Beckham stworzy kolekcję dla Reebok!

Natalia Stachacz
16.11.2017 15:00
ReebokxVB

ReebokxVB (ReebokxVB/ fot.Christopher Cardoza)

To jedna z najbardziej nieoczekiwanych wiadomości ostatnich dni. Victoria Beckham - ikona mody, projektantka, miłośniczka szpilek i ultrakobiecych stylizacji - stworzy kolekcję dla sportowego giganta. Efekty współpracy Posh Spice i Reebok zostaną zaprezentowane pod koniec 2018 roku.

Co łączy Victorię Beckham i Reebok? Wbrew pozorom bardzo wiele. Zarówno projektantka, jak i słynna marka w swoich kolekcjach niezmiennie od lat stawiają kobiety i ich potrzeby na pierwszym miejscu. Dlatego pod koniec 2018 roku zaprezentowana zostanie linia, którą dla sportowego giganta stworzy członkini słynnego girlsbandu. Będzie ona stanowiła część Reebok Innovation Collective, czyli inicjatywy, która skupia się na rozwijaniu i udoskonalaniu oferty ubrań i butów zgodnie z najnowszymi trendami. 

ReebokxVB/ fot.Christopher Cardoza
ReebokxVB/ fot.Christopher Cardoza

- Jestem podekscytowana nawiązaniem współpracy z marką Reebok opartej na wartościach, które wspólnie podzielamy. Zawsze chciałam pomagać kobietom w budowaniu ich pewności siebie, a Reebok ideę tę realizuje od dekad. Cieszę się, że będę miała możliwość zestawienia tradycyjnego stylu fitness z modowymi trendami. Ubrania sportowe stanowią część mojej codziennej garderoby, dlatego tym bardziej jestem zachwycona wizją wspólnych działań - powiedziała Victoria Beckham.

Morning run! x VB #ReebokxVictoriaBeckham

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham) 9 Lis, 2017 o 4:01 PST