Mom jeans - jak nosić i z czym łączyć?

Aleksandra Trąbińska
30.06.2017 16:30
Kolaż Avanti24 / Źródło: www.walkinwonderland.com, autor: brak informacji

Kolaż Avanti24 / Źródło: www.walkinwonderland.com, autor: brak informacji (Kolaż Avanti24 / Źródło: www.walkinwonderland.com, autor: brak informacji)

Mom jeans powróciły do nas w wielkim stylu. Kultowe spodnie przełomu lat 80. i 90. znów zagościły w naszych szafach, bijąc rekordy popularności. Sprawdź, z czym najlepiej łączyć ponadczasowe mom jeans!

Klasycznie

Mówi się, że najprostsze rozwiązania są zawsze najlepsze, dlatego w pierwszej stylizacji postanowiliśmy postawić na klasykę. Mom jeans zestawiliśmy z prostym, białym T-shirtem i adidasami w tym samym kolorze. Całość uzupełniliśmy minimalistyczną biżuterią i brązowymi dodatkami - torba typu shopper oraz drewniane okulary w stylu retro świetnie współgrają z resztą elementów. Nasz wygodny zestaw vintage świetnie sprawdzi się na co dzień.

Kolaż Avanti24 / Źródło: www.instagram.com/brooketestoni Kolaż Avanti24 / Źródło: www.instagram.com/brooketestoni

Elegancko

Mom jeans wyglądają świetnie nie tylko w casualowych stylizacjach, ale także w bardziej eleganckim otoczeniu. Jeśli chcesz stworzyć wygodny i szykowny zestaw do pracy, połącz jeansy z szarym żakietem w kratę i gustownym, białym topem. Do całości dobierz szpilki w odcieniu nude, które optycznie wydłużą twoje nogi, niewielką torebkę oraz złotą biżuterię. Zestaw wpisujący się w kolorystykę klasycznego dress codu znakomicie sprawdzi się w biurze, gdzie nie panują sztywne zasady co do komponowania służbowych outfitów.

Kolaż Avanti24 / www.walkinwonderland.com, autor: brak informacji Kolaż Avanti24 / www.walkinwonderland.com, autor: brak informacji

Ekstrawagancko

Jeśli lubisz wychodzić ponad schematy i najlepiej czujesz się w nieszablonowych zestawieniach, postaw na połączenie mom jeans z krótkim topem. Tak skomponowany outfit skutecznie wyróżni cię z tłumu. Stylizację uzupełnij długim kardiganem, dużą torebką i wygodnymi sandałami na płaskiej podeszwie. Dobierz unikatową biżuterię oraz ekstrawaganckie okulary, a uzyskasz oryginalny zestaw, który sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Kolaż Avanti24 / www.wachabuy.com, autor: brak informacji Kolaż Avanti24 / www.wachabuy.com, autor: brak informacji

Zobacz inne modele mom jeans.

Więcej o: