Biała koszula w trzech odsłonach

Karolina Czuchaj
19.04.2017 11:00
źródło: http://www.whowhatwear.co.uk/ / autor: brak informacji

źródło: http://www.whowhatwear.co.uk/ / autor: brak informacji (źródło: http://www.whowhatwear.co.uk/ / autor: brak informacji)

Biała koszula nie kojarzy się już wyłącznie z formalnymi okazjami czy strojem do pracy. Coraz częściej wybieramy białą koszulę na co dzień, dodajemy ją do eleganckich i luźnych stylizacjach.

Biała koszula i trampki

Biała koszula to jeden z tych klasycznych elementów, które każda kobieta musi mieć w swojej szafie. Co ciekawe, w średniowieczu była elementem bielizny. Później szytą na miarę koszulę nosili wyłącznie zamożni ludzie. Dopiero po I wojnie światowej koszula przeszła sporą transformację i zaczęła być powszechnie używana. Dzisiaj białe koszule są częścią garderoby zarówno męskiej, jak i damskiej. Co więcej, panie wybierają ją na co dzień, komponując z trampkami. Do przejrzystej bieli koszuli idealnie pasują mocno podkreślone usta. Nasza propozycja to prosta, biała koszula, dopasowane rurki i wygodne trampki. Aby dodać stylizacji odrobiny koloru, dobierz torebkę z kwiatowym akcentem.

biała koszula w stylizacji z trampkami / http://theeverygirl.com/ /autor: brak informacji biała koszula w stylizacji z trampkami / http://theeverygirl.com/ /autor: brak informacji

Biała koszula z rozkloszowaną spódnicą

W tym sezonie modne są rozkloszowane spódnice o długości 7/8. Ten trend przywędrował do nas prosto z lat 70. Biała koszula w połączeniu z taką spódnicą to eleganckie połączenie idealne na wieczorne wyjście czy nawet wesele. Nasza propozycja to zestawienie białej koszuli z szarą, rozkloszowaną spódnicą i modnymi w tym sezonie sandałami na obcasie. Aby nadać stylizacji mniej "biurowy" charakter, podwiń rękawy koszuli.

biała koszula w połączeniu ze spódnicą / http://glamradar.com/ / autor: brak informacji biała koszula w połączeniu ze spódnicą / http://glamradar.com/ / autor: brak informacji

Biała koszula w letniej stylizacji

Dopasowane dżinsy z podwyższoną talią są niezwykle kobiece, idealnie podkreślają wszystkie atuty figury. Latem możemy wybrać dżinsowe szorty i skomponować je z białą koszulą, która przy opalonej skórze będzie wyglądać zjawiskowo. Modnym patentem jest zawiązanie koszuli w pasie, co jeszcze bardziej podkreśla talię. Idealnymi dodatkami na plażę będą kapelusz, espadryle i duża torba.

koszula biała w letniej stylizacji / http://www.whowhatwear.co.uk/ / autor: brak informacji koszula biała w letniej stylizacji / http://www.whowhatwear.co.uk/ / autor: brak informacji

Więcej ubrań i dodatków znajdziesz tutaj:

Więcej o: