Fuksja, mocna zieleń i żółty - kolory tej wiosny

Karolina Czuchaj
09.03.2017 11:30
źródło iStock

źródło iStock (źródło iStock)

Wszystkie z niecierpliwością czekamy na wiosnę, kiedy będziemy mogły zmienić dość ponure stylizacje i poszaleć z kolorami. W tym sezonie jest w czym wybierać, modne będą mocne odcienie fuksji, zieleni i żółtego.

Poprzedni sezon upływał pod znakiem pastelowych, delikatnych kolorów, czasem przełamywanych mocniejszymi odcieniami. W tym sezonie moda dyktuje nam zupełnie nowe trendy. Stawiamy na żywe, wręcz jaskrawe barwy, które mają odświeżyć nasze stylizacje. Mogą wydawać się dość odważne, ale w połączeniu z odpowiednimi dodatkami stworzą ciekawy, codzienny look.

Fuksja

Kojarzy nam się ze stylem disco, do tej pory na co dzień używana była jedynie na ustach - fuksja, to piękny, ale też trudny kolor. Projektanci w tym roku nie stawiają na tylko jeden element w tej mocnej barwie, ale na cały strój. Mamy nadzieję, że ta moda niedługo pojawi się również na ulicach. Pokazujemy, jak przemycić trochę tego koloru do naszych stylizacji.

kolaż stylizacja z fuksją / Materiały partnerakolaż stylizacja z fuksją / Materiały partnera

Mocna zieleń

Taki odcień zielonego w branży modowej zyskał nazwę "greenery". Na pewno nie należy do kolorów łatwych, ale w nadchodzącym sezonie sprawdzi się na sukienkach czy bluzkach. Dla stonowania tak mocnej zieleni możemy użyć dodatków w granacie czy czerni.

kolaż stylizacja na zielono / Materiały partnerakolaż stylizacja na zielono / Materiały partnera

Orzeźwiający cytrynowy

Podczas tegorocznego fashion week na ten odcień zdecydował się m.in. Pucci czy Bora Aksu. Przemycili go w płaszczach i sukienkach. Tak jak poprzednie kolory, jest trudny do noszenia, ale warto się na niego zdecydować. Ożywia i odświeża każdą stylizację, a do tego nadaje nam słonecznego blasku. Pokazujemy różne ubrania o tej barwie - możecie stworzyć total look w tym kolorze lub zdecydować się na jeden element i połączyć go z czymś stonowanym.

kolaż stylizacja z kolorem żółtym / Materiały partnerakolaż stylizacja z kolorem żółtym / Materiały partnera

Więcej ubrań i dodatków znajdziesz tutaj: