Głęboki kolor na specjalne okazje - gotowe stylizacje

Ewelina Kołodziej
29.12.2016 21:00
luvtolook.com, writerkat.hubpages.com, wheretoget.it

luvtolook.com, writerkat.hubpages.com, wheretoget.it (luvtolook.com, writerkat.hubpages.com, wheretoget.it)

Odcień starego wina, butelkowa zieleń, marynarski granat - te odcienie idealnie potrafią wpasować się w klimat wielkich bali, zabaw karnawałowych czy innych wyjątkowych okazji. Mamy dla Was 3 stylizacje, w których głębia koloru jest motywem przewodnim. Do wykorzystania nie tylko na Sylwestra.

Kolory kamieni szlachetnych to elegancki trend, który najczęściej wykorzystujemy do stylizacji na specjalne okazje. Mają w sobie klasę nie do podrobienia, prezentują się niezwykle szykownie i nie wychodzą z obiegu. Nadchodzący czas karnawału to idealna okazja, aby wykorzystać potencjał głębokich kolorów w wersji wyjściowej. Jak to zrobić? Zobaczcie nasze propozycje.

Burgundowy garnitur

 

mat. part. / kolaż Avanti24mat. part. / kolaż Avanti24

Kolor dojrzałego wina jako ciepły odcień genialnie prezentuje się w towarzystwie beżu, a złoto jest idealnym elementem uzupełniającym go. W naszej pierwszej propozycji znalazł się burgundowy garnitur o luźnym kroju, do którego proponujemy efektowne body. Do tego szpilki w stylu retro - model T-strap, oraz kopertówka-puzderko ozdobiona efektownymi kamieniami. Do głębokiego dekoltu wybrałyśmy naszyjnik o ciekawym designie.

Granat

 

mat. part. / kolaż Avanti24mat. part. / kolaż Avanti24

 

Aksamity i welury uwielbiają głębokie kolory, które na połyskujących tkaninach prezentują się zjawiskowo. W sezonie karnawałowym, kiedy szczególnie polujemy na efektowne kreacje warto wykorzystać ten trend na różne sposoby. My proponujemy aksamitny kombinezon w odcieniu głębokiego granatu, o prostym, ale bardzo seksownym kroju. Głęboki dekolt pobudza wyobraźnię, a materiał wokół szyi to jeden z ciekawszych detali tego sezonu. Naszą bazę uzupełniamy toczkiem z piórami i woalką Simple oraz dodatkami w chłodnych tonacjach: srebrną, ozdobną kopertówką, kolczykami z perłami i kamieniami oraz białymi szpilkami.

Butelkowa zieleń

 

mat. part. / kolaż Avanti24mat. part. / kolaż Avanti24

 

Na koniec - głęboka zieleń w postaci koronkowej sukienki Topshop. Bardzo prosty, dopasowany krój podkreśla figurę, a efekt Wow! zawdzięczamy głównie koronkowym ornamentom. Sukienka jest efektowna bez specjalnego wspomagania, stąd w kwestii dodatków proponujemy złoto w zestawie: szpilki, kopertówka oraz kolczyki i pierścionek. Całość dopełni futrzana kurtka.

Więcej propozycji na specjalne okazje znajdziecie w sklepie Avanti24. Koniecznie sprawdźcie nasze nowości!

Więcej o: