Stylizacje gwiazd z czerwonego dywanu BAFTA - oceniamy

Julita Buczek
13.02.2017 17:00
zdjęcie główne, kolaż Avanti24, nagrody BAFTA

zdjęcie główne, kolaż Avanti24, nagrody BAFTA (zdjęcie główne, kolaż Avanti24, nagrody BAFTA)

Dzisiaj pod lupę bierzemy stylizacje gwiazd z czerwonego dywanu. Nagrody zostały już rozdane, a w naszej pamięci zostały piękne zdjęcia z wydarzenia. Spróbujemy odtworzyć drogie looki gwiazd, ale w znacznie tańszej wersji. Zajrzyj i zobacz, czy to się udało.

Nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych zostały przyznane. Oczywiście nikogo nie dziwi fakt, że zwyciężył film "La La Land". Miał aż jedenaście nominacji - zwyciężył aż w pięciu kategoriach. Zdobył nagrodę za najlepszy film, a Damien Chazelle - dla najlepszego reżysera. Warto jest jednak przyjrzeć się bliżej stylizacjom, jakie królowały podczas całego wydarzenia. Trzy z nich zwróciły naszą szczególną uwagę.

Srebrna sukienka i wysokie szpilki

Odbierając nagrodę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, wyglądała zjawiskowo. Mowa o Emmie Stone, która zachwyciła nie tylko w "La La Land". Na tę okazję postawiła na wyszywaną błyszczącymi koralikami suknię od Chanel i pasujące do zestawu cygaretki. Srebrne szpilki uzupełniają cały look - dzięki temu outfit nie potrzebuje już biżuterii. Drobne kolczyki podkreślają tylko urodę aktorki, ale jednocześnie jej nie przytłaczają.

fot. autor nieznany/ źródło: dailymail.co.uk, Emma Stone/ materiały partnerówfot. autor nieznany/ źródło: dailymail.co.uk, Emma Stone/ materiały partnerów

 

Czarna marynarka i klasyczne spodnie

Meryl Streep jest niekwestionowaną ikoną kina. Bez wątpienia jej role zapadają w pamięć, warto jednak zwrócić uwagę na jej stylizacje z czerwonego dywanu, które zawsze świetnie pasują do okazji. Czarna marynarka prosto z pokazu Givenchy wykończona została złotymi elementami przypominającymi te z żołnierskich mundurów. Klasyczne spodnie i reszta stroju w tym samym odcieniu sprawdzą się w każdej sytuacji, kiedy chcesz wyglądać elegancko.

fot. autor nieznany/ źródło: dailymail.co.uk, Meryl Streep/ materiały partnerówfot. autor nieznany/ źródło: dailymail.co.uk, Meryl Streep/ materiały partnerów

 

Złota sukienka i czarne sandały

Michelle Williams, pomimo nominacji, nie wygrała statuetki dla najlepszej aktorki. Nie można jednak nie zauważyć, że podczas gali błyszczała. W przenośni i dosłownie - jej stylizacja zdecydowanie olśniła wszystkich zgromadzonych. Koktajlowa sukienka od domu mody Louis Vuitton bez dwóch zdań prezentowała się znakomicie. Cały look Michelle dopracowany był w stu procentach, zaczynając od gładko zaczesanych do tyłu włosów, a kończąc na klasycznych, czarnych sandałkach na szpilce.

fot. autor nieznany/ źródło: dailymail.co.uk, Michelle Wiliams/ materiały partnerówfot. autor nieznany/ źródło: dailymail.co.uk, Michelle Wiliams/ materiały partnerów

 

 

Jeszcze więcej modnych sukienek znajdziecie w sklepie AVANTI24

 

Więcej o: