Koszula dżinsowa w trzech stylizacjach

Adrianna Olejnik
08.02.2017 18:00
Fot. www.bloglovin.com, autor: brak informacji  / www.bhg.com, autor: brak informacji / www.shein.com, autor: brak informacji

Fot. www.bloglovin.com, autor: brak informacji / www.bhg.com, autor: brak informacji / www.shein.com, autor: brak informacji (Fot. www.bloglovin.com, autor: brak informacji / www.bhg.com, autor: brak informacji / www.shein.com, autor: brak informacji)

Koszula dżinsowa to uniwersalny element garderoby, warto więc mieć przynajmniej jedną w swojej szafie. To pewnie - uratuje cię ona z niejednej opresji, kiedy nie będziesz wiedziała, co na siebie włożyć. Podpowiadamy, jak wykorzystać jedną koszulę w trzech różnych stylizacjach!

Denim razy dwa

Dżinsowe stylizacje total look są modne, lecz nie zawsze udaje się osiągnąć zamierzony efekt. Jeśli obawiasz się łączenia ubrań w tym samym odcieniu dżinsu, wybierz niebieską klasyczną koszulę oraz białe spodnie. Takie połączenie nigdy nie wyjdzie z mody. Złote dodatki i shopper tworzą idealny zestaw na co dzień.

Fot. avanti24 / materiały partnerówFot. avanti24 / materiały partnerów

 

Dżins na wierzch

Koszula dżinsowa może być noszona sama, lecz idealnie sprawdzi się jako kolejna warstwa. W tej stylizacji z wykorzystaniem prostej koszuli proponujemy dodać ją do skórzanych spodni i pasiastego T-shirtu. Złote trampki, pojemna torba i casualowy look gotowy.

Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerówFot. kolaż avanti24 / materiały partnerów

 

Dżinsowa elegancja

Koszula dżinsowa w wersji wieczorowej? Czemu nie! Wystarczy kilka trików i dobrze dobranych dodatków, by zmienić codzienny element garderoby w część wieczorowej stylizacji. Proponujemy połączenie koszuli z ołówkową spódnicą, która zawsze wygląda świeżo i elegancko. By koszula ładnie się układała, nie zapinaj jej do końca, a dół zawiąż w dużą kokardę. W ten sposób uzyskasz krótką górę, która idealnie skomponuje się ze spódnicą z wysokim stanem. Szpilki, kopertówka i duży naszyjnik dopełnią całości.

Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerówFot. kolaż avanti24 / materiały partnerów

 

Zobacz więcej ubrań, które stworzą zimową stylizację z dżinsową koszulą.