W co zapakować się na siłownię? - gotowe propozycje

Julita Buczek
06.02.2017 13:00
fot. autor nieznany, kolaż Avanti, sportowe akcesoria

fot. autor nieznany, kolaż Avanti, sportowe akcesoria (fot. autor nieznany, kolaż Avanti, sportowe akcesoria)

Ostatnio przyglądałyśmy się ubraniom idealnym na siłownię, dzisiaj przyszła pora na to, w co je spakować. Lepszy jest plecak czy duża, sportowa torba? Co wybrać, jeśli chodzisz na jogę, a co, kiedy dźwigasz sztangi? W tym artykule na pewno znajdziesz odpowiedź na nurtujące cię pytania.

Jeśli jeszcze nie znalazłaś swojej ulubionej torby czy plecaka na siłownię, po przeczytaniu artykułu na pewno nie będziesz miała problemu z wyborem. Kilka cennych wskazówek, jakie znajdziesz poniżej, na pewno dodadzą ci pewności w wyborze takiego akcesorium, z którym będzie ci się trudno rozstać.

Plecak

Plecak jest chyba jednym z najwygodniejszych akcesoriów, w które możesz spakować swoje rzeczy na siłownię. Założony na obydwa ramiona świetnie je odciąży, a ciężar rozłoży się na całe plecy. Wybierając plecak, będziesz mogła prócz niego wziąć ze sobą jeszcze torebkę z długim paskiem, którą założysz przez ramię. To świetna opcja, kiedy masz trening rano, a potem biegniesz do pracy czy na uczelnię. Wybierz kolorowy model plecaka; jasne barwy pozytywnie nastroją cię na resztę dnia, a wyjście na siłownię będzie czystą przyjemnością.

fot. autor nieznany, materiały partnera, kolaż Avanti24fot. autor nieznany, materiały partnera, kolaż Avanti24

 

Duża torba sportowa

Jeśli trenujesz na siłowni, pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, ile rzeczy musisz ze sobą wziąć. Strój sportowy z butami, ręcznik, kłódkę, klapki, kosmetyczkę, rękawiczki (jeśli ćwiczysz siłowo), wodę, portfel. Bez wątpienia jest tego bardzo dużo, dlatego warto zaopatrzyć się w pojemną torbę, która sprawdzi się, kiedy czeka cię dwugodzinny trening. Pojemna torba sportowa będzie wręcz idealna, jeśli cenisz sobie wygodę. Dzięki niej nie będziesz musiała 'upychać' niczego na siłę, a na pewno zmieścisz jeszcze pudełko z przekąską.

fot. autor nieznany, materiały partnera, kolaż Avanti24fot. autor nieznany, materiały partnera, kolaż Avanti24

 

Mniejsza torebka sportowa

Małe sportowe torby zawsze mnie dziwiły. Kiedyś myślałam, że przecież nic się tam nie zmieści. Kiedy jednak zaczęłam chodzić na poranne zajęcia jogi, zmieniłam zdanie. W domu ubierałam się już w strój do zajęć, dzięki czemu do małej torby wkładałam tylko sportowe buty, ręcznik i wodę. Po zajęciach od razu wracałam do domu, nie musiałam więc przebierać się w szatni. Bez wątpienia wybór mniejszej sportowej torby jest świetną opcją dla osób, które chodzą na zajęcia zorganizowane, nie wymagające zabrania ze sobą wielu akcesoriów.

fot. autor nieznany, materiały prasowe, kolaż Avanti24fot. autor nieznany, materiały prasowe, kolaż Avanti24

 

Jeszcze więcej sportowych dodatków znajdziesz w sklepie AVANTI24

Więcej o: