Obszerne bluzy i dopasowane spodnie - duet idealny

Julita Buczek
24.01.2017 12:00
fot. materiały partnera, kolaż Avanti24

fot. materiały partnera, kolaż Avanti24 (fot. materiały partnera, kolaż Avanti24)

Czy połączenie zwykłych, dopasowany spodni i oversizowej bluzy to dobry wybór? Na czasie jest minimalizm, a ten duet idealnie wpisuje się panujące trendy. Twoja wygoda jest tutaj na pierwszym miejscu. Odkryj stylizacje przygotowane w myśl panującego trendu.

Jeśli jesteś fanką klasycznych połączeń, nie powinnaś się długo zastanawiać czy wybrać ten zestaw. Obszerna bluza i wąskie spodnie na pewno sprawdzą się zimą czy wiosną. Pamiętaj o jakości wybieranych ubrań, warto aby zostały wykonane z dobrych jakościowo materiałów, dzięki temu posłużą ci nie tylko jeden sezon. Dzięki dobremu wykonaniu poszczególnych elementów nie będziesz mogła narzekać na ten zestaw.

Biele i czernie

Biało-czarne zestawy są zdecydowanie moimi ulubionymi, dlatego nie mogłabym takiego ominąć w tym artykule. Biała bluza użyta w stylizacji, została wybrana z myślą o zbliżającej się wiośnie. Warto już teraz wplatać tego typu ubrania w zimowe stylizacje. Dzięki temu później cieplejsza pogoda nas nie zaskoczy i już będziemy wiedziały jak się ubrać. Wąskie, dopasowane spodnie będą świetnie pasować do wysokich muszkieterek. Tego typu buty wyglądają równie dobrze połączone z mini spódniczką.

fot. materiały partnera, kolaż Avanti24fot. materiały partnera, kolaż Avanti24

 

Kontrastowe futro

Błyszcząca bluza sprawdzi się, kiedy wybierasz się na imprezę, ale chcesz zachować casualowy charakter całej stylizacji. Spodnie z eko skóry są bardzo wygodne i wyglądają równie dobrze co klasyczne jeansy. Postaw na czarne botki, na wygodnym obcasie, dzięki niemu przetańczysz całą noc bez bólu nóg. Kolorowe sztuczne futerko założysz również na co dzień np. do bluzki z fontaziem.

fot. materiały partnera, kolaż Avanti24fot. materiały partnera, kolaż Avanti24

 

Print na pierwszym planie

Sztuczny kożuch połączony z czarnymi jeansami o dość nietypowym kroju będzie bardzo dobrze wyglądać, jeśli założymy pod spód bluzę w 'kosmiczny' print. Błyszczące buty o wyglądzie adidasów na pewno zdadzą egzamin, kiedy stopnieje już cały śnieg. Będą świetnie wyglądać w przejściowych stylizacjach. Między zimą, a wiosną staną się nieocenione.

fot. materiały partnera, kolaż Avanti24fot. materiały partnera, kolaż Avanti24

 

Jeszcze więcej modnych ubrań znajdziesz w sklepie AVANTI24

Więcej o: