Jak się ubrać na ¶lub zim±? Sukienki na wesele zim± to jedna z propozycji

Klaudia Stawska/ DŁ
11.01.2019 15:00
Jak się ubrać na ¶lub zim±

Jak się ubrać na ¶lub zim± (mat. partnerów)

Mrozy nie powstrzymuj± zakochanych, a ¶lub zim± może mieć wiele uroku. Jak±, będ±c go¶ciem, wybrać stylizacje na wesele zim±? Zobaczcie nasze gotowe propozycje.

Sukienki na wesele zim±: w mocnym kolorze

Sukienka w intensywnym kolorze to ¶wietna opcja na zimowy ¶lub - będzie doskonał± alternatyw± dla jasnych, pastelowych kreacji, które najczę¶ciej wybieramy w sezonie letnim. Jeżeli decydujesz się na tak± sukienkę, nie powinna¶ mieć problemu z wyborem odpowiednich dodatków - wystarczy postawić na neutralne kolory: czerń, szaro¶ci lub beż. Najmodniejsze sukienki na wesele zim±? Proponujemy wybrać eleganckie modele uszyte z koronki lub modnego w tym sezonie aksamitu. Dobrym wyborem będzie też sukienka zdobiona cekinami oraz zmysłowo drapowana. 

sukienki na wesele zim±
Jak się ubrać na wesele zim±? Sukienka w mocnym kolorze będzie strzałem w dzisi±tkę

Sukienka na wesele w zimie powinna być dostosowana do miejsca wydarzenia. Je¶li wybierasz się na uroczyst± kolację, zdecyduj się na eleganck±, wieczorow± kreację z długim rękawem. Na tradycyjn± weseln± zabawę z tańcami radzimy wybrać lżejsz± sukienk± i dobrać do niej eleganck± marynarkę. Zimowe wyprzedaże to ¶wietny moment na zakup odpowiedniej sukienki na wesele zim±. Okazji szukaj w ofercie popularnych sieciówek lub przejrzyj kolekcje polskich projekantów

sukienki z koronki wesele zim±
Sukienki z koronki na wesele zim±

Stylizacje na wesele zim±: spódnica 

Spódnice s± coraz czę¶ciej wybierane na wesele zamiast sukienki. To dobry wybór, ponieważ często o wiele łatwiej dopasować do sylwetki osobno górę i dół stroju. Spódnice, które proponujemy s± bardzo efektowna, a to za spraw± kroju i modnego koloru. Możesz włożyć do nich prost± bluzkę, a efekt będzie wspaniały. Cało¶ć podkre¶li dodatkowo płaszcz w wyrazistym kolorze.

jak się ubrać na wesele zim±
Stylizacje na wesele zim±

Wesele zim± jak się ubrać?

Wesele w zimie może być sporym wyzwaniem stylizacyjnym dla go¶ci. Zadbaj o ciepły i elegancki płaszcz, stylowe dodatki, które ochroni± przed mrozem oraz grubsze rajstopy, które potem możesz zmienić na cienkie. Zabierz ze sob± także obuwie na zmianę, pamiętaj również o marynarce lub narzutce, która może się przydać podczas weselnego przyjęcia. Je¶li nie lubisz sukienek i spódnic, możesz na wesele zim± wybrać eleganckie spodnie - na przykład bardzo modne w tym sezonie modele z szerok± nogawk± - i zestawić je z wieczorow± koszul±, topem oraz smokingow± marynark±. 

wesele zim±
Jak się ubrać na wesele zim±? Dobrym wyborem będzie elegancka bluzka poł±czona ze spodniami

Zobaczcie też akcesoria do swoich stylizacji w sklepie Avanti.

Więcej o: