Świąteczny prezent na ostatnią chwilę - zobacz co możesz kupić

Julita Buczek
23.12.2016 13:00
fot. materiały partnera, kolaż avanti24

fot. materiały partnera, kolaż avanti24 (fot. materiały partnera, kolaż avanti24)

Święta zaczynają już jutro, a ty nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla koleżanki czy dalszej ciotki? Zobacz co możesz im podarować i z czego sama byłabyś zadowolona. Przegląd prezentów na ostatnia chwilę na pewno ci w tyn pomoże.

Brak pomysłu na prezent? Zostało ci niewiele czasu, ale nie martw się tym. Dzięki liście jaką dla ciebie przygotowałam na pewno poradzisz sobie z tym trudnym wyborem. Czapka, naszyjnik czy torebka to świetne pomysły, jednak w pogodni za świątecznymi prezentami nie zapomnij, że najważniejsze jest to czy dany jest od serca.

Zimowe dodatki

Czapka, rękawiczki czy szalik? Wybór należy do ciebie, a z takiego zimowego dodatku każdy się ucieszy. Takie akcesoria nosimy na co dzień, dlatego ich wybór może okazać się istnym strzałem w dziesiątkę. Te z aplikacjami są jednymi z modniejszych w tym sezonie, dlatego warto na nie postawić, kiedy stoisz przed takim wyborem.

fot. materiały partnera, zimowe dodatkifot. materiały partnera, zimowe dodatki

 

Biżuteria

Chyba nie znajdę kobiety, która nie lubi biżuterii. Bransoletka czy kolczyki, a może pierścionek? Drobny, ale błyszczący element powinien ucieszyć każdą z nas. Taki drobny dodatek będzie wiązał ze sobą wiele wspomnień co do osoby, która nam go dała. Dlatego, jeśli jesteś sentymentalna, wybierz biżuterię.

fot. materiały partnera, elegancka biżuteriafot. materiały partnera, elegancka biżuteria

 

Torebka

Prezent w postaci torebki jest zdecydowanie dobrym pomysłem, kiedy wiesz jaką osoba obdarowywana potrzebuje. Związane jest to z tym, ile rzeczy nosi w niej na co dzień. Czy jeszcze się uczy czy już chodzi do pracy. Kolor również odgrywa ważną rolę, czerń będzie bardzo zachowawcza, ale jeśli dobrze znasz obdarowanego, wybierz jej ulubiony kolor.

fot. materiały prasowe, torebka na prezentfot. materiały prasowe, torebka na prezent

 

Jeśli szukacie innych pomysłów na prezent, koniecznie sprawdźcie sklep AVANTI24

Więcej o: