Pomysł na prezent - torebki, które zachwycą każdą kobietę

Julita Buczek
05.12.2016 13:00
fot. autor nieznany, przegląd modnych pomysłów na prezent, kolaż avanti24

fot. autor nieznany, przegląd modnych pomysłów na prezent, kolaż avanti24 (fot. autor nieznany, przegląd modnych pomysłów na prezent, kolaż avanti24)

Każda z nas ceni sobie wygodną, pojemną i elegancką torebkę. Jeśli czeka cię wybór prezentu dla drugiej kobiety, powinnaś koniecznie przejrzeć propozycje, jakie dla ciebie wybrałam.

Torba to nasz nieodłączny, codzienny element. Osobiście nie wyobrażam sobie wyjść z domu bez torebki. Każda stylizacja uzupełniona tym dodatkiem staje się bardziej elegancka, stylowa i kobieca.

Jeśli już zdecydujesz się na zakup prezentu w postaci torebki, zastanów się nad paroma kwestiami. Przed kupnem powinnaś przemyśleć, jaki rozmiar wchodzi w grę dla osoby, którą chcesz obdarować tym upominkiem. Czy jest to dziewczyna, która jeszcze chodzi do liceum i potrzebuje mieć przy sobie większą torebkę, czy może to starsza Pani, której wystarczy mała torebka do ręki. Również kolor staje się ważnym kryterium podczas wyboru. Najbardziej zachowawczym kolorem jest czarny, który będzie pasować do każdej stylizacji. Jednak jeśli dobrze znasz tę osobę i wiesz jaki odcień lubi, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostała torebkę w swoim ulubionym kolorze.

Mała

Mniejszy rozmiar sprawdzi się śpiewająco, jeśli kupujesz ją z myślą o ważniejszych wyjściach, takich jak teatr czy obiad z rodziną. Jednak niektóre z nas bardzo dobrze radzą sobie z pomieszczeniem wszystkich potrzebnych rzeczy, nawet jeśli czeka je cały dzień spędzony poza domem.

fot. materiały partnera, przegląd małych torebekfot. materiały partnera, przegląd małych torebek

Średnia

Ta w średnim rozmiarze zdecydowanie będzie dobrym wyborem na co dzień. Do niej schowasz portfel, klucze, telefon czy nawet notes. Wchodząc do pomieszczenia, wrzucisz do niej czapkę, która już nie będzie zawracać ci głowy. Torebka idealna to taka, którą możemy nosić na wiele sposobów np. z długim bądź krótkim paskiem. Kupując torebkę w średnim rozmiarze, wybierz taką, która będzie uniwersalna.

fot. materiały partnera, torebki w średnim rozmiarzefot. materiały partnera, torebki w średnim rozmiarze

Duża

Ostatnią kategorią są duże torebki. Idealna jeśli jeszcze studiujesz czy nosisz do pracy wiele potrzebnych rzeczy, takich jak laptop, tablet czy kubek termiczny. Krótka rączka i długi pasek sprawdzą się, jeśli lubisz nosić torbę przez jedno ramię. Jednak według mnie dobrym wyborem mogą okazać się dwie rączki, dzięki temu torebka nie będzie wisieć nisko, przez co plecy zostaną odciążone.

fot. materiały partnera, przegląd dużych torebekfot. materiały partnera, przegląd dużych torebek

Jeśli szukacie innych modnych torebek na świąteczny prezent, koniecznie sprawdźcie sklep AVANTI24

Więcej o: