Trzy stylizacje, które Cię nigdy nie zawiodą

Beata Aduckiewicz
13.10.2016 15:00
Trzy niezawodne stylizacje

Trzy niezawodne stylizacje (Trzy niezawodne stylizacje)

Często masz problem z wybraniem odpowiedniej stylizacji? Nie masz czasu na zastanowienie się, a musisz świetnie wyglądać? Mamy dla Ciebie trzy, sprawdzone zestawy, które uratują Cię przed modowym kryzysem.

Znów masz ten dzień pod tytułem "nie wiem, co założyć..."? Nam kobietom zdarza się to bardzo często, nawet mimo pełnej ubrań szafy. Niekiedy nie mamy też czasu, aby zastanowić się, w co się ubrać, bo na przykład dostaniemy telefon z pracy, że za godzinę musimy być na spotkaniu albo nasza przyjaciółka spontanicznie wyciąga nas na imprezę. Co wtedy? Panika? Nie musi tak być. Warto więc, abyś miała kilka gotowych stylizacji, które zawsze uratują Cię w takich sytuacjach. Właśnie dlatego przygotowałyśmy dla Ciebie trzy niezawodne zestawienia:

 

Skórzana kurtka, spódnica z guzikami i botki

 

Kolaż / http://blog.styleestate.com, autor: brak informacji / materiały partnerów Kolaż / http://blog.styleestate.com, autor: brak informacji / materiały partnerów

Nasz pierwszy zestaw będzie idealny zarówno na imprezę, jak i na randkę. Modną spódnicę z guzikami w kolorze ciemnej czerwieni połączyłyśmy ze skórzaną kurtką oraz z czarną bluzką, którą można włożyć do środka spódnicy. Do tego wybrałyśmy klasyczne, czarne botki, które posiada w szafie większość kobiet, oraz czarną torebkę i złotą biżuterię.


Jeansy, bluzka w paski i żakiet

Bluzka w paski i jeansy Bluzka w paski i jeansy

Druga stylizacja będzie idealna do pracy albo na wypad ze znajomymi na kawę lub zakupy. Bluzkę w paski zestawiłyśmy z niebieskimi jeansami, czerwonymi balerinami oraz białym żakietem. Do tego dopasowałyśmy czerwoną torebkę oraz srebrne kolczyki. Baleriny możesz też zastąpić czółenkami, jeśli będziesz musiała wyglądać bardziej elegancko.

 

Czarna sukienka plus mocny akcent

Czarna sukienka i mocny akcent Czarna sukienka i mocny akcent

Nasza ostania propozycja to klasyczna, czarna sukienka o dopasowanym kroju, którą połączyłyśmy z kobaltowymi dodatkami. Ciekawym i modnym w tym sezonie elementem jest tutaj apaszka. Ożywi ona jeszcze bardziej całe zestawienie i doda odrobiny elegancji. Stylizacja świetna na wiele okazji.

Zobacz najmodniejsze spódnice w sklepie Avanti24.