Lato w mieście - modowy niezbędnik

Kasia Żechowicz
29.07.2016 18:00
Lato w mieście - modowy niezbędnik

Lato w mieście - modowy niezbędnik (Pinterest)

Spędzasz lato w mieście lub planujesz wycieczkę z długim zwiedzaniem? Oto trzy rzeczy, które przydadzą Ci się w wakacje niezależnie od pogody! Zobacz nasz modowy niezbędnik i przygotuj szafę na letnie przygody.

 

Plecak

Modowy niezbędnik na lato w mieścieCara Delevigne: janrickmerso.tumblr.com / Propozycje plecaków na lato

 

Nasz modowy niezbędnik nie zaczynamy od ubrań, ale od niezwykle pożytecznego dodatku, jakim jest plecak! Na pewno znasz to uczucie, gdy podczas upałów pasek od torebki, w której oczywiście musi znaleźć się wszystko, uwiera Cię w ramię, a chłopak dodatkowo dorzuca Ci swój portfel i kolejne klucze. Plecak to nie tylko uwolnienie od ciężaru, ale również modny dodatek, który połączysz zarówno z szortami, jak i spódnicą czy sukienką. Należy jednak wybrać odpowiedni model: nie powienien być zbyt sportowy (unikaj stylu górskiego z milionami kieszeń), ani zbyt zobowiązujący w kwestii stylu. Najlepiej postawić na model o uniwersalnym kształcie: materiałowy lub skórzany, w kolorystyce, która najbardziej do Ciebie pasuje. Nie bój się wzorów -z pewnością ożywią Twoją stylizację, a kiedy jak nie latem najlepiej stosować oryginalne desenie? Wygodną opcją są plecaki-worki, jednak jeśli są zbyt ciężkie, wąskie sznurki okazują się gorsze niż pasek od torebki. A zatem, w kwestii grubości pasków, kieruj się zasadą złotego środka.

 

Espadryle

Lato w mieście - modowy niezbędnikInstagram: mikutas / Propozycje espadryli

 

To wygodne i bardzo praktyczne obuwie na lato. A to dlatego, że w upały nie jest w nich gorąco, a gdy wieczorem zrobi się chłodniej lub nagle spadnie deszcz, stopy są przykryte. Wybieraj modele wykonane z naturalnych tkanin, unikaj natomiast sztucznych miksów, nawet za cenę wyższej zapłaty. Dodatkowym atutem espadryli jest fakt, że pasują praktycznie do wszystkiego i są na tyle niezobowiązujące, że możesz założyć je na różne okazje: do pracy, na popołudniowy spacer, czy wieczorny wypad na miasto z przyjaciółmi. Do espadryli pasują zarówno rzeczy sportowe, jak i bardziej kobiece, koronkowe sukienki czy spódnice. W kwestii pozostałych dodatków również nie musisz się martwić. Torebkę już od dawna dopasowujemy do ubrań, a nie do butów, a więc jakikolwiek będzie Twój wybór, możesz być pewna, że espadryle nie będą się z nim "kłócić".

 

Jeansowe szorty

Lato w mieście - modowy niezbędnikshopstyle / Propozycje jeansowych szortów

 

Jeansowe szorty to niepodważalny modowy niezbędnik latem. Nie wyobrażamy sobie bez nich spacerów po parku, czy długiego zwiedzania. Nie dość że są wygodne, to jeszcze na tyle uniwersalne, że gdy po wycieczce zdecydujesz się pójść na drinka lub imprezę na plaży, idealnie nadadzą się również w tych sytuacjach! Jeśli chodzi o długość szortów to oczywiście bardzo atrakcyjne są te kończące się pod samymi pośladkami, ale z doświadczenia wiemy, że lepiej wybrać model odrobinę dłuższy. Kilka centymetrów nie robi różnicy w kwestii gorąca, natomiast gdy nagle przyjdzie chłodny wiatr, może okazać się, że potrzebujesz trochę więcej ubrania.

Znalazłyśmy dla Was w sklepach więcej plecaków, espadryli i szortów:

Więcej przydatnych ubrań i dodatków znajdziesz w sklepie Avanti