WYPRZEDAŻE CZAS START - czyli jak wybierać rozsądnie podczas promocji

Agnieszka Kosińska
13.07.2016 19:00
Wyprzedaże

Wyprzedaże (pinterest.com)

Wyprzedaże kuszą cenami. Wszystko okazuje się okazją i czymś, bez czego nie możesz wyjść ze sklepu? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł. Mamy dla Ciebie kilka wskazówek jak kupować podczas promocji.

Wyprzedaże czas start

Wyprzedaże wystartowały kilka tygodni temu. Marki proponują nam rabaty sięgające nawet -70% zarówno w salonach stacjonarnych jak i e-sklepach. Jednak pamiętaj, aby mimo tylu okazji zachować zimną krew i nie popaść w wir sezonowych promocji wydając fortunę na rzeczy, których nosić nie będziesz. Przeceny, to najlepszy czas na zakup basiców, które są ponadczasowe i nigdy nie wyjdą z mody. Oto kilka wskazówek, którymi powinnaś się kierować podczas zakupów.

Inwestuj w klasyki

Materiał prasowymat.pras. Label Media

Przed podjęciem zakupów na wyprzedażach przejrzyj swoją szafę, sprawdź czego w niej brakuje, jakie fasony i kolory najczęściej zakładasz. Nie kupuj w emocjach. Nie chodzi o to, żeby kupić dużo, ale to co naprawdę nam się przyda. Nie warto inwestować w sezonowe hity, które wraz z nadejściem wiosny będą już dawno niemodne. Kupuj basic, czyli bazy. Biała koszula, nowe jeansy, dobrze skrojona marynarka czy skórzana torebka, to rzeczy, które nigdy nie wyjdą z mody.

Zakupy u projektantów

mat.pras. Label Mediamat.pras. Label Media

Okres wyprzedaży daje nam najlepszą okazję do kupna bardzo dobrych jakościowo rzeczy, na które nie mogłyśmy sobie pozwolić w cenie pierwotnej. Jedwabna koszula, idealny trencz niczym ten z kolekcji Burberry, skórzana ramoneska i klasyczne szpilki, które zaskakują niebanalnym wykonaniem. Oto lista rzeczy, na które warto polować po obniżce.

Bielizna i nightwear

mat.pras. Label Mediamat.pras. Label Media

Podczas wyprzedaży warto zajrzeć do ulubionych sklepów z bielizną i skorzystać z okazji zakupu biustonoszy, majtek, czy piżam nawet o pół ceny. Są to elementy garderoby, których używamy cały rok, dlatego wydane pieniądze na pewno okażą się dobrą inwestycją. Podczas zakupów warto zapytać o poradę brafitterki, która pomoże wybrać dla Ciebie odpowiedni rozmiar.

Więcej seksownej bielizny znajdziesz w naszym sklepie Avanti24.pl