Nowa kolekcja H&M stworzona we współpracy z Zarą Larsson

Natalia Stachacz
27.04.2017 18:00
Już za niecały miesiąc do sklepów trafi nowa, limitowana kolekcja H&M, stworzona we współpracy z wokalistką Zarą Larsson. Ubrania i dodatki z tej linii charakteryzują wyraziste grafiki i miejski, sportowy styl.

Kolekcja Zara Larsson x H&M odzwierciedla siłę kobiecości oraz osobisty styl gwiazdy. Elementy garderoby takie jak oversize'owa bluza z kapturem czy T-shirty ozdobione różowymi grafikami z przekazem feministycznym, są równoważone przez dopasowane do ciała szorty. Paleta kolorów jest zdominowana przez róż i srebro uzupełniane przez czerń. Materiałami dominującymi w kolekcji są welur, denim, tkaniny siatkowe i bawełna.

H&M x Zara LarssonH&M x Zara Larsson

"Jestem bardzo podekscytowana, że mogę podzielić się swoją kolekcją z H&M. Świetnie się bawiłam projektując ubrania i tworząc kampanię, która odzwierciedla moją osobowość. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, w jaki sposób dziewczyny będą uzupełniały swój osobisty styl rzeczami z tej kolekcji", mówi Zara Larsson.

H&M x Zara LarssonH&M x Zara Larsson

"Zara jest inspiracją miłośników mody i muzyki na całym świecie. Jej energia i szczerość była łatwa do przetłumaczenia na język designu. Przyjrzeliśmy się temu, co Zara nosi na scenie i poza nią, upewniając się, że włączyliśmy jej styl 'show-meets-street' do kolekcji", mówi Pernilla Wohlfahrt, Head of Design and Creative Director at H&M.

H&M x Zara LarssonH&M x Zara Larsson

Więcej o: