Nowa miejska kolekcja butów i plecaków ECCO COOL 2.0

Natalia Stachacz
14.02.2017 09:00
Chociaż za oknem nadal zima, perspektywa ciepłych, wiosennych i letnich dni nie jest wcale taka odległa. Może trudno w to uwierzyć, ale od nowej pory roku dzieli nas zaledwie kilka tygodni. Dlatego marka ECCO już teraz prezentuje buty z kolekcji COOL 2.0, które będą idealnym wyborem na gorące dni, spędzone na odkrywaniu nowego miasta czy przemierzaniu malowniczych ulic metropolii.

Co takiego wyjątkowego mają buty ECCO COOL 2.0? Przede wszystkim są w 100% wodoodporne i wyposażone w wyjątkowy system chłodzenia. Seria wydrążonych rurek wbudowanych w podeszwę środkową zapewnia bezpośrednią wentylację stopy, dzięki czemu nie grozi nam przegrzanie.

ECCO COOL 2.0ECCO COOL 2.0

Dzięki połączeniu wysokiej jakości skórzanej cholewki przepuszczającym powietrze 360° GORE-TEX® SURROUND oraz podeszwą wykonaną w procesie PU, ECCO COOL 2.0 mogą się okazać świetnym wyborem na ciepłe dni.

ECCO COOL 2.0ECCO COOL 2.0

Oprócz butów w kolekcji znajdziemy także torby EDAY 3.0 Easypack i plecaki EDAY L Medium BackpackCzyste linie oraz wyraziste wykończenia tych modeli idealnie komponują się z naturalnie tłoczoną skórą ECCO San Diego, tworząc doskonały dodatek zarówno do zestawów na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia.

Dodatki  ECCO COOL 2.0Dodatki ECCO COOL 2.0

Więcej o: