Stylowy minimalizm w nowej kolekcji Polanka

Natalia Stachacz
17.01.2017 16:00
Polanka przedstawiała swoje propozycje na nowy sezon. Kolekcja TIMELESS to kwintesencja stylu marki - znajdziemy w niej ponadczasowe fasony okraszone kreatywną dozą nowoczesnego minimalizmu.

Mat. prasowe PolankaMat. prasowe Polanka

Siłą kolekcji Polanka są klasyczne, ponadczasowe fasony wzbogacone o nieoczywiste, zaskakujące elementy - właśnie ta wybuchowa mieszanka sprawiła, że w krótkim czasie marka dorobiła się grona wiernych klientek, wśród których nie brakuje aktorek, prezenterek i dziennikarek. Propozycje Polanka urzekają detalami - niesztampowymi zapięciami czy seksownymi rozcięciami. Co ważne praktycznie wszystkie projekty posiadają kieszenie!

Mat. prasowe PolankaMat. prasowe Polanka

Najnowsza propozycja marki to kolekcja TIMELESS. Znajdziemy w niej ponadczasowe sukienki, spódnice, kurtki typu bomber i kultowe ramoneski, a także płaszcze. Materiały są naturalne i przyjemne w noszeniu - nie brakuje aksamitu, weluru, wełny, bawełny, jedwabiu, a także skór naturalnych. Kolorystyka jest naturalna i stonowana. Dominują odcienie granatu, szarości, ale występują także: zieleń, bordo, kamel, niebieski czy ponadczasowa czerń. Co bardzo ważne projektanci zadbali o uniwersalność kolekcji, dzięki czemu wszystkie jej elementy łączą się ze sobą.

Mat. prasowe PolankaMat. prasowe Polanka