Nowa kolekcja PUMA FENTY by RIHANNA

Redakcja
13.09.2016 15:03
Kolekcja FENTY Jesień/Zima 16 PUMA by Rihanna, łączy codzienną wygodę z najnowszymi trendami w ubiorze, obuwiu i akcesoriach. W kolekcji znajdziemy elementy inspirowane stylem gotyckiej subkultury, a także obszerne formy.

Puma RihannaMilosz Rebes / RBS Photo

Tworząc kolejną kolekcję dla PUMY, od czasu współpracy w grudniu 2014 roku, Rihanna czerpie pomysły ze współczesnej japońskiej tradycji oraz streetwear'u. Ikona mody przełamuje stereotypy i zaciera, często zbyt restrykcyjne dla jej niebanalnego gustu, granice między konwencjonalnym ubiorem typowo damskim lub męskim. Każdy model kolekcji ucieleśnienia delikatność w połączeniu z twardym charakterem.

"FENTY odzwierciedla nie tylko mój styl i osobowość, ta kolekcja przekracza granice tego, co chciałam stworzyć razem z marką PUMA. Chciałam wnieść markę na inny poziom, gdzie nieoczekiwane łączy się z nieprzewidywalnym. Tak jak w japońskiej kulturze, pełnej nieobliczalnych zmian." - mówi Rihanna.

Puma RihannaPUMA x Rihanna

Światowa premiera kolekcji odbyła się 6 września w Nowym Jorku w domu handlowym Bergdorf Goodman. Dyrektor kreatywna pojawiła się na prezentacji w w ubraniach swojego projektu. Na miejscu witałą ją rzesza fanów. W Polsce wybrane modele z tej kolekcji dostępne są w WSS przy Chmielnej 20 w Warszawie. Start sprzedaży od 8 września.

PUMAPUMA x Rihanna