Marynarska kolekcja Tommy Hilfiger i Gigi Hadid

Dagmara Łacny
10.09.2016 09:56
Zaprojektowana we współpracy z Tommy Hilfiger'em, pierwsza w historii kolekcja Gigi Hadid, pojawi się jesienią 2016 roku, znajdziecie w niej ubrania inspirowane marynistycznym stylem, obuwie, akcesoria oraz zapach.

Hilfiger HadidTommy Hilfiger i Gigi Hadid

Tommy Hilfiger, marka która należy do koncernu PVH Corp., przedstawia kolekcję damską na jesień 2016, w której pojawi się również kolekcja kapsułowa, zaprojektowana we współpracy z ambasadorką marki Gigi Hadid. Look kolekcji to luksusowa wersja stylu marynarskiego w nowoczesnej wersji zaproponowanej przez kalifornijską It Girl.

"Gigi Hadid to jedna ze światowych top modelek oraz najchętniej obserwowanych "influencerek", więc cieszymy się, że dołączyła do rodziny Tommy'ego" powiedział Tommy Hilfiger. "Nasza wspólna kolekcja to nowe spojrzenie na marynistyczny styl, udoskonalony zabawnymi i romantycznymi elementami. Współpraca była prawdziwym partnerstwem - Gigi i ja pracowaliśmy nad każdym szczegółem wspólnie. Była całkowicie szczera podczas całego procesu, a końcowy wynik to efekt jej pasji i kreatywności."

Kolekcja Tommy x Gigi składa się z damskich sportowych look'ów, butów oraz akcesoriów takich jak zegarki czy okulary przeciwsłoneczne. Charakterystyczny dla marki żeglarski styl został odświeżony poprzez proste kroje, kobiece wzory oraz marynarskie pasy. Kolekcję uzupełniono perfumami The Girl by Tommy Hilfiger, nowym zapachem, inspirowanym charakterem Gigi Hadid - jej optymizmem, pewnością siebie oraz beztroskim stylem.

Hilfiger HadidTommy Hilfiger i Gigi Hadid

"To pierwsza kolekcja, której jestem współprojektantem i to było niesamowite doświadczenie." powiedziała Gigi Hadid. "Jestem bardzo dumna z naszych projektów, kocham to, że są prawdziwym odzwierciedleniem mojego własnego stylu wzbogaconego charakterystycznymi elementami dla marki Tommy Hilfiger. Ta kolekcja zawsze będzie dla mnie wiele znaczyła i nie mogę się doczekać, żeby wreszcie ją założyć. Jest zabawna, młoda i bardzo w stylu Tommy'ego i moim!"

Kolekcje Hilfiger Collection na jesień 2016 oraz Tommy Hilfiger, zawierająca kapsułową kolekcję oraz zapach zaprojektowane przez Hadid, będą dostępne w sklepach Tommy Hilfiger na całym świecie, w wyselekcjonowanych butikach partnerskich i online.

Zobaczcie jaką stylizację z elementów kolekcji stworzyła Jessica Mercedes na specjalne spotkanie z Gigi Hadid.

HilfigerJessica Mercedes Facebook/ materiały partnera

Zobaczcie więcej ubrań w marynarskim stylu w naszym sklepie:

Zapisz

Więcej o: