Ubrania zaprojektowane przez Edytę Górniak znajdziesz w EMPIKU!

Kasia Żechowicz
25.08.2016 11:15
Grono projektantek mody właśnie poszerzyło się o kolejną gwiazdę - tym razem tworzeniem ubrań zajęła się Edyta Górniak. Piosenkarka nawiązała współpracę z polską marką Naoko, a kolekcja już niedługo pojawi się w... Empiku!

W ostatnim czasie modne stało się projektowanie ubrań i dodatków przez gwiazdy pochodzące z innych branż. Widzieliśmy już kreacje Nataszy Urbańskiej, Kasi Cichopek, Ewy Szabatin czy Małgorzaty Rozenek. Teraz do grona projektantek dołączyła Edyta Górniak, tworząc własną linię dla polskiej marki Naoko.

Edyta Górniak autorką kolekcji ubrańEdyta Górniak for Naoko

 

W ostatnim czasie styl Edyta Górniak charakteryzował się luzem, wygodą i typowo miejskimi akcentami. Piosenkarka bardzo często, zamiast eleganckich sukienek czy spódnic, wybierała dresowe spodnie i bluzy, oversize'owe T-shirty, czapki czy wielkie torby. Wygląda na to, że artystka zamierza kontynuować promowanie tego typu garderoby, bowiem jej kolekcja odzwierciedla właśnie to, co zazwyczaj lubi nosić na co dzień. Ubrania dostępne są już w sklepach internetowych, a wkrótce pojawią się także w punktach sprzedaży sieci Empik!

Edyta Górniak autorką kolekcji ubrańEdyta Górniak for Naoko

 

Wśród propozycji Edyty Górniak stworzonych dla marki Naoko znalazły się proste T-shirty, wygodne bluzy, tuniki i dresowe spodnie. Całość utrzymana jest w wyjątkowo modnych w tym sezonie kolorach, takich jak pudrowy róz czy khaki, które zestawione w komplecie również wyglądają dobrze. Piosenkarka "doprawia" popularne formy ubrań motywującymi napisami. I tak na przykład, na jednej z bluz znajdziemy budujące motto "Every moment is good to change everything" ("Każdy moment jest dobry, aby wszystko zmienić"), a na jednym z T-shirtów "Inhale the future exhale the past" ("Wdychaj przyszłość, wydychaj przeszłość). Oprócz pozytywnych nadruków, do zakupu kolekcji może zachęcić również cena - najdroższa rzecz sygnowana nazwiskiem Górniak kosztuje 249 złotych.

Edyta Górniak projektuje ubraniaEdyta Górniak for Naoko

 

A oto inne ubrania w stylu Edyty Górniak, które znalazłyśmy dla Was w sklepach:

Więcej wygodnych ubrań znajdziesz w sklepie Avanti

Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • rabingoldblatt

  Oceniono 12 razy 10

  Zapłacić za coś 249 zamiast 49 bo sygnuje to była piosenkarka, znana z tego że jak jebnie focha to serwisy plotkarskie mają roboty na kilka miesięcy?

  Nie lubię zaglądać ludziom w portfele ale naprawdę można wydawać pieniądze lepiej.

 • grzegorz49

  Oceniono 1 raz 1

  jaka zdolna patrzcie,laskę też mi zrobi,taka pracowita przecież

 • antares777

  Oceniono 1 raz 1

  Można kupić w EMPIKU?
  Że jako "Międzynarodowe" - to jestem w stanie zrozumieć, bo Edyta ma międzynarodowe doświadczenia z hymnem zaśpiewanym w Korei.
  Ale jest to oferowane jako "Książka" czy jako "Prasa"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX