Pastelowe buty Reebok Classic x FACE Stockholm

Red.
18.03.2016 16:00
Reebok Classic kontynuuje współpracę z FACE Stockholm łącząc nowoczesne, odważne kolory zainspirowane paletą do makijażu szwedzkiej marki z kultowym kształtem butów Reebok Classic.

Reebok ClassicReebok Classic

Współpraca nadal oddaje hołd historii obu marek, która jest bardzo ze sobą powiązana. Celebrując indywidualność kobiet na całym świecie zaangażowali do współpracy Sincerly Jules, blogerkę modową rozpoznawaną na całym świecie, która idealnie odzwierciedla ideę obu firm. Zarówno Reebok Classic, jak i FACE Stockholm kierują się ambicją wzmocnienia pozycji kobiet i zaszczepienia w nich niczym nie skrępowaną pewność siebie. Jules, która urodziła się w latach osiemdziesiątych, kiedy obie marki podbijały rynek mody, swoimi śmiałymi wyborami inspiruje miliony obserwatorów z całego świata. Pokazuje jak łączyć kolekcję Reebok x FACE Stockholm z najmodniejszymi dodatkami w tym sezonie.

Reebok ClassicReebok Classic

Energiczna eksplozja kolorów tworzy podstawy kampanii, która podkreśla odważną estetykę kolekcji. Charakterystyczne barwy nawiązują do klasyki makijażu FACE Stockholm, a jednocześnie sprawiają że buty są jeszcze bardziej atrakcyjne. Kolory tworzące kolekcję oraz wersja w bieli stwarzają neutralną paletę stylizacji, dodatkowo mieszając różne kształty pokazują jak przestronne jest zastosowanie butów w tworzeniu różnych stylizacji. Classic Leather, CL Nylon, Princess, InstaPump Fury, LX 8500 oraz zupełnie nowy model sandałów InstaPump Fury dostosowane są do gamy stylizacji, poczynając od garniturowych spodni, przez jedwabną sukienkę, kończąc na cekinowych szortach. Jules jako pierwsza miała okazję nosić nowy model sandałów InstaPump Fury, komentując:

"Jestem bardzo podekscytowana, że jako pierwsza mam dostęp do nowego modelu sandałów InstaPump Fury! Oryginalny projekt jest absolutnie kultowy, a nowy model kontynuuje ten trend. To duże wyróżnienie mając możliwość nosić nowy projekt, który już teraz nazywany jest ikoną nowoczesnego stylu."

Sincerely Jules na swoim blogu zapisuje wszystkie przemyślenia dotyczące jej stylu życia i podróży podkreślając przy tym poczucie wpisania się w obowiązujące trendy przy zachowaniu komfortu. Jej żądna przygód natura i zamiłowanie do odkrywania nowych rzeczy przyczyniła się do eksperymentu z nowym lookiem. Jak sama przyznała:

" Uwielbiam nosić sneakersy i łączyć styl uliczny z glamour. Tego typu obuwie stanowi "must have" w mojej garderobie. Kolekcja Reebok Classic x Face Stockholm tworzy niepowtarzalne zestawienie kolorystyczne nadając świeżości pozostałym elementom ubioru. Sneakersy są bardzo uniwersalne i idealnie komponują się ze stylem streetwearowym. Dla mnie stanowią podstawę wizerunku fajnej dziewczyny ceniącej sobie styl i komfort, który zostanie uzupełniony niezbędnym dla mnie makijażem ust".

Reebok ClassicReebok Classic

Więcej o: