Przebojowe Kedsy w końcu w Polsce! Zobacz co marka przygotowała na wiosnę

Ewelina Kołodziej
03.03.2016 17:00
Ulubione buty Marilyn Monroe, Audrey Hepburn i Taylor Swift w końcu w Polsce! Pomimo iż w tym roku Keds obchodzi swoje setne (!) urodziny, my dopiero tej wiosny będziemy miały przyjemność cieszyć się obecnością marki na polskim rynku.

 

Keds - linia Glitter (mat. pras. Keds)Keds - linia Glitter (mat. pras. Keds)

 

A skoro to tak wyjątkowa okazja - projektanci Keds postanowili uczcić je hucznie. Jest bardzo kobieco, radośnie i w pełnym blasku! Bowiem w kolekcji nie zabrakło wariacji na temat legendarnej już klasyki marki. Ekstrawaganckie tenisówki obsypane brokatem to must have każdej fanki stylu glam chic - linia Glitter jest dla Was! Jeśli to za mało - w wiosennej kolekcji znalazły się także tenisówki z imitacji skóry węża w metalicznym odcieniu złota i granatu. Z błyszczących modeli mamy do wyboru sznurowane klasyki, buty na grubej podeszwie oraz wsuwane typu slip-on.

 

Keds - linia Exotic Shimmer (mat. pras. Keds)Keds - linia Exotic Shimmer (mat. pras. Keds)

Z typowo wakacyjnych modeli Keds przygotował dla nas płócienne tenisówki i wsuwane buty z bardzo atrakcyjnymi, sezonowymi wzorami. Ananasy z doczepianymi oczami, które śledzą każdy Twój krok czy dziewczęce motylki? My już wybrałyśmy!

 

Keds - linia Tropics(mat. pras. Keds)Keds - linia Tropics (mat. pras. Keds)

Agent do zadań specjalnych marki, czyli leciutkie baleriny z miękkiej gumy. Z nimi nie straszna żadna pogoda - świetnie sprawdzają się zarówno w upalne, jak i deszczowe dni? Tak, my też na początku w to nie wierzyłyśmy... Dostępne są w bardzo energetycznych kolorach: kobaltowym, koralowym i miętowym.

 

Keds - linia Jelly (mat. pras. Keds)Keds - linia Jelly (mat. pras. Keds)

Na koniec klasyka gatunku, czyli legendarny flagowy model Keds - Champion. To w nich Babe przygotowywała się do niezapomnianych scen tanecznych w „Dirty Dancing”, a ambasadorka marki - Taylor Swift chętnie zrzuca dla nich wysokie szpilki. Z okazji 100. urodzin Keds Championy pojawią się w charakterystycznym dla marki połączeniu kolorów: granatu i bieli.

 

Keds - Seasonal Solids (mat. pras. Keds)Keds - Seasonal Solids (mat. pras. Keds)

Więcej o: