Nowa wiosenno-letnia kampania Gerry Weber

Redakcja
03.03.2016 16:30
Tłem do nowej kampanii Gerry Weber jest jedno z najsłynniejszych miast świata: Los Angeles. Wiosenno-letnie nowości linii COLLECTION, EDITION i CASUAL zaprezentowane są przez dwie świetne modelki Tatianę Pajkovic i Marię Gregersen.

GERRY WEBER COLLECTION Wiosna/Lato 2016

Los Angeles to jedno z najmodniejszych miast świata. Fotograf Paul Empson przedstawia topmodelkę Tatianę Pajkovic na tle imponującej panoramy Los Angeles i legendarnych Wzgórz Hollywood, pokazując wybrane stylizacje z kolekcji Wiosna/Lato 2016 marki GERRY WEBER COLLECTION. Kobiecy wygląd i proste kroje oddają miejską lekkość nowej kolekcji wraz z zapierającym dech w piersiach widokiem na Los Angeles.

GERRY WEBER COLLECTIONGERRY WEBER COLLECTION

Kobiecość idzie w parze z elegancją w tym czystym i spokojnym otoczeniu, choć gwar miasta jest nieustannie obecny. W ten sposób GERRY WEBER COLLECTION celebruje nowoczesny styl życia i wprowadza nas w letni nastrój dzięki kluczowym stylizacjom, które zapadają w pamięć.

GGERRY WEBER COLLECTION

GERRY WEBER EDITION & GERRY WEBER CASUAL Wiosna/Lato 2016

Oto atmosfera pełna spokoju i odprężenia w odlotowej rezydencji w północnowschodnim Los Angeles: w tym sprzyjającym relaksowi otoczeniu fotograf o międzynarodowej sławie, Paul Empson wykonał zdjęcia duńskiej topmodelce Marii Gregersen do kampanii Wiosna/Lato 2016, dla marek GERRY WEBER EDITION oraz GERRY WEBER CASUAL.

GGERRY WEBER EDITION & GERRY WEBER CASUAL

Uzupełniające się wzajemnie nieformalny indywidualizm i kobiecy urok, które wyznaczają kierunek kolekcji EDITION, zostały doskonale wyeksponowane w sesji zdjęciowej. W kolekcji CASUAL, kluczowe są sportowe modele zestawione w naturalny i swobodny sposób, tak by podkreślić prosty, ale modowy przekaz marki na ten sezon.

 

GERRY WEBER EDITION & GERRY WEBER CASUALGERRY WEBER EDITION & GERRY WEBER CASUAL

Więcej o: