Plecaki do eleganckich i sportowych stylizacji [przegląd]

Joanna Szczurek
18.08.2017 16:18
plecaki miejskie

plecaki miejskie (plecaki miejskie/ materiały prasowe)

Plecaki są wygodną i modną alternatywą dla klasycznych torebek na ramię. W zależności od modelu, możecie nosić je do sportowych, jak i bardziej eleganckich ubrań. Wybrałyśmy dla was 18 plecaków, które będą stylowym akcentem w twoich codziennych stylizacjach.

Pierwszą zaletą plecaków jest ich wygoda i komfort noszenia. Każda kobieta dobrze wie, jak uciążliwe może być noszenie torebki. Plecak jest bardziej pojemny, nie odczuwamy jego ciężaru, przez co możemy włożyć do środka więcej rzeczy! Do lamusa odchodzi twierdzenie, że plecaki są przeznaczone tylko do noszenia do szkoły i na wycieczki. Teraz to modny dodatek, który może wyglądać świetnie w połączeniu z wieloma elementami twojej garderoby!

Plecaki do eleganckich stylizacji

eleganckie plecaki
eleganckie plecaki/ materiały prasowe

Taki plecak możesz założyć do dżinsów, koszuli i balerin, a nawet botków na obcasie czy słupku. Będą pasować też do sukienek czy spódnic i sportowego obuwia czy trampek. Wybierając taki plecak, dodasz do swojego stroju odrobiny luzu, a nawet prosta stylizacja nabierze z nim innego charakteru.

Plecaki do sportowych stylizacji

plecaki do sportowych stylizacji
sportowe plecaki/ materiały prasowe

Plecak sportowy jest bardziej pojemny i większy, ale również pasuje co codziennych stylizacji. Noś go w połączeniu z dżinsami i prostym T-shirtem, lub koszulą z denimu. Kiedy dobierasz plecak do minimalistycznych i prostych strojów, wybierz taki z ciekawym wzorem! W tym sezonie królują wzory tropikalne oraz neonowe kolory.

Więcej o: