Torebki skórzane - uniwersalne modele na każdą okazję

Klaudia Stawska / AO / BA
09.10.2019 16:00
torebka wittchen

torebka wittchen (wittchen)

Shopper czy mała torebka na długim pasku? Torebki skórzane to gwarancja dobrego stylu i wygody. Zobacz nasze propozycje i wybierz model idealny dla siebie.

Torebki skórzane to niewątpliwie jeden z najważniejszych elementów damskiej garderoby. Warto zainwestować w dobrej jakości torbę, która posłuży przez wiele lat, nie tracąc na wyglądzie oraz praktycznym charakterze. Skórzane torby są wytrzymałe i pięknie się starzeją, a odpowiednio pielęgnowane będą służyć nam przez wiele sezonów. Obok uniwersalnych modeli takich jak czarne, brązowe czy beżowe, warto mieć także torebkę w ulubionym kolorze, która doda uroku naszym stylizacjom nawet jeśli zdecydujemy się na minimalistyczny outfit. Jakie torebki skórzane wybrać? Zobacz nasze propozycje.

Torebki skórzane włoskie

Włochy słyną z najwyższej jakości skór w Europie. Długoletnia tradycja rzemieślnicza sprawia, że darzymy zaufaniem południowców, wierząc w ich zdolności w wytwarzaniu ładnych i praktycznych wyrobów galanterii skórzanej. Torebki skórzane włoskie to inwestycja na lata: dobrze uszyte nie niszczą się, zachowując swój kształt i walory wizualne. Szukając włoskich torebek online najłatwiej trafić na modele znanych marek, takich jak Furla czy Liu Jo. Polecamy ten wybór, jeśli zależy ci na sprawdzonej i solidnej marce. 

Torebki skórzane włoskie
Torebki skórzane włoskie / fot. mat .partnerów

Torebki skórzane polskie

Jeśli chcesz wspierać rodzime firmy, skórzaną torebkę możesz kupić również z polską metką. Marki odzieżowe takie jak Batycki, Ochnik czy Wittchen mają w swojej ofercie szeroki wybór ładnych i stylowych torebek, które idealnie uzupełniają codzienne stylizacje. Polskie propozycje są zwykle nieco tańsze, lecz nie ustępują jakością swoim południowym odpowiednikom. Warto śledzić strony marek, by skorzystać z sezonowych promocji. 

Torebki skórzane polskie
Torebki skórzane polskie / fot. mat. partnerów

Torebki skórzane listonoszki

Jednym z najpopularniejszych modeli torebek skórzanych jest listonoszka. Jak wskazuje sama nazwa, torebki na długim pasku, który można przewiesić przez ramię, używane były przez listonoszy, a niektórzy ich pierwowzoru doszukują się nawet w modelach używanych w drugiej połowie XIX wieku przez pracowników poczty konnej w USA. Poręczne, nie wymagające trzymania w rękach listonoszki nadal pozostają na szczycie listy najmodniejszych torebek damskich. Skórzane modele wykonane z surowej skóry pięknie się starzeją, zmieniając kolor i nadając torebce niepowtarzalny charakter.

Torebki skórzane listonoszki
Torebki skórzane listonoszki / fot. mat. partnerów

Torebki skórzane wyprzedaż

Skórzana torebka to dla ciebie duży wydatek? Nie musisz z niej rezygnować! Poczekaj na sezonowe obniżki cen, kiedy to których z pewnością znajdziesz odpowiedni model w dużo niższej cenie. Poniżej zebrałyśmy kilka propozycji, które obecnie są przecenione i kosztują około 300 złotych. 

Torebki skórzane wyprzedaż
Torebki skórzane wyprzedaż / fot. mat. partnerów

Więcej o: