Baleriny dla każdej kobiety na świecie - Christian Louboutin The Nudes

Agnieszka Kosińska
31.03.2016 20:00
Christian Louboutin The Nudes

Christian Louboutin The Nudes (christianlouboutin.com)

Najsłynniejszy szewc świata Christian Louboutin właśnie wypuścił na rynek kolekcję z siedmioma odcieniami klasycznych balerin. To on stwozył prawdziwą definicję koloru 'nude' i pragnie przekazać ją każdej kobiecie na świecie. Zobaczcie wspaniałą kampanię Christian Louboutin 'The Nudes'.

Miłość od pierwszego wejrzenia

Christian Louboutin dobrze wie jak rozkochać w sobie kobiety. Najsłynniejszy szewc świata, debiutując w 2013 roku swoją kolekcją szpilek z czerwoną podeszwą w pięciu odcieniach beżu wiedział, że będzie to przełomowy moment w jego karierze. To on stworzył modę na obuwie w kolorze nude i nadał im ogromną wartość. Każda z nas jest inna. Wyjątkowa. Właśnie to Louboutin chciał przekazać swoim klientkom. Rozpoczął od 5 odcieni beżu, a skończył na 10. Wszystko po to, aby każda z nas, kobiet, mogła dobrać swój indywidualny cielisty odcień szpilek zgodny z naszą karnacją i pochodzeniem. Nie bez przyczyny szpilki od Christiana Louboutina, to jedne z najdroższych i najbardziej pożądanych butów na świecie. I chociaż krążą głosy, że są niewygodne, to żadna właścicielka kultowych czółenek nie oddała by ich za nic.

Christian Louboutin The Nudeschristianlouboutin.com

Baleriny dla każdej kobiety

Tej wiosny gorące uczucie do Christiana Louboutina gwałtownie wzrasta. Projektant stworzył kolekcję balerin w 7 odcieniach nude. Jest to świetna propozycja na co dzień w prawdziwie francuskim stylu. Nowe modele są wykonane z miękkiej skóry Nappa, gwarantując wysoki komfort i wygodę noszenia. Cieliste baleriny to bardzo uniwersalny wybór. Pasują do każdej stylizacji, a w dodatku wydłużają nasze nogi. Cena oryginalnych The Nudes to $595.

Christian Louboutin The Nudeschristianlouboutin.com

Ku lepszemu światu

Christian Louboutin to prawdziwy orędownik tolerancji. W świecie pełnym rasizmu i braku równości rasowej warto pokazywać ludzkie wartości, o które należy walczyć. Najnowsza kampania to obraz delikatnej natury kobiety w roli baletnicy. Siedem różnych odcieni skóry na jednym zdjęciu ze swoją własną parą louboutinów to świetny pomysł nie tylko na kampanię marketingową, ale również skłonienie widza do refleksji.

Więcej balerin znajdziesz TUTAJ

Więcej o: