100 tysięcy par butów dla potrzebujących: 10 maja dołącz do globalnej akcji marki TOMS

Beata Aduckiewicz
03.05.2016 18:00
Espadryle

Espadryle (TOMS)

Nie ma chyba sezonu wiosennego bez obecności espadryli! Marka Toms doskonale zdaje sobie z tego sprawię, dlatego przygotowała dla nas niezwykle barwą ofertę, a oprócz samego obuwia ważny jest także dobroczynny cel, który przyświeca marce Toms. O co chodzi? Zobacz!

Założyciel marki Toms Blake Mycoskie podczas swojej podróży po Argentynie zobaczył, w jak strasznych warunkach żyją tam tysiące ludzi, w tym małe dzieci.  Postanowił więc znaleźć sposób, aby im pomóc. W rezultacie wpadł na pomysł stworzenia marki obuwniczej, która będzie brać udział w akcjach charytatywnych. Dzięki temu dochód ze sprzedaży obuwia pokrywa część środków potrzebnych na zakupienie wyposażenia medycznego, czystej wody oraz wspiera bezpieczne porody. Wszystko to dzięki stylowym espadrylom! Chcesz wspomóc akcję?

W ciągu jednego dnia TOMS chce przekazać 100 000 par butów potrzebującym dzieciom! Co roku, TOMS organizuje globalną akcję pod nazwą One Day Without Shoes, który ma uświadamiać ludzi o problemach dzieci - tak zdrowotnych jak i edukacyjnych. Akcja odbywa się 10 maja i ten dzień spędzamy bez butów!

Espadryle TomsTOMS

Dzięki Twojemu udziałowi, będziemy o krok bliżej do poprawy życia 100 000 dzieci w 10 krajach na świecie! JAK DOŁĄCZYĆ? 10 maja wrzuć swoje zdjęcie boso lub z butami TOMS na swój Instagram i użyj hashtagu #withoutshoes

 

Po ciężkiej, zimowej pogodzie mamy ochotę wskoczyć w lżejsze ubrania i buty. Espadryle stały się nieodłącznym elementem wiosenno-letnich kolekcji. Wiesz, że historia tych niezwykle wygodnych butów sięga aż do czasów średniowiecznej Hiszpanii? To właśnie temu krajowi zawdzięczamy dziś możliwość połączenia komfortu z niepowtarzalnym stylem. Marka Toms na wiosnę przygotowała dla nas szeroką ofertę najróżniejszych espadryli, które zachwycają kolorystyką oraz wzornictwem. Dostępne są zarówno w wersji damskiej, męskiej oraz dziecięcej.

 

Toms w Hego's MilanoToms w Hego's Milano

Założeniem nowej kolekcji Toms było połączenie kilkuwiekowej tradycji z nowoczesnymi trendami. Wśród modeli dostępnych w Hego's Milano możemy znaleźć zarówno klasyczne modele w takich kolorach jak czerń, granat oraz szarość. Z drugiej strony nie zabraknie także modnych kwiatowych printów, geometrycznych wzorów oraz zwierzęcych motywów. Komfort w trakcie chodzenia zapewniają miękkie, zamszowe wkładki. Zaś dzięki elastycznym lateksowym wzmocnieniom espadryle idealnie dopasowują się do stopy oraz ułatwiają zakładanie.

 

Toms - espadryleToms - espadryle

Jednak nie tylko obuwie Toms podbiło serca ludzi na całym świecie. Zachwyca również akcja charytatywna One for One, w której marka bierze udział. Decydując się na zakup butów Toms, drugą parę marka przekazuje dzieciom z krajów trzeciego świata.

Nam bardzo podoba się taki pomysł. Ty również nie czekaj długo i pomagaj innym w stylowy sposób!

Więcej modnych espadryli znajdziesz w sklepie Avanti24.

Więcej o: