Neuf Bijoux na Walentynki - świetny pomysł na prezent

Beata Aduckiewicz
29.01.2016 18:00
Neuf Bijoux Love Story

Neuf Bijoux Love Story (Neuf Bijoux Love Story)

Szukasz czegoś wyjątkowego na Walentynki lub po prostu na specjalną okazję? Marka Neuf Bijoux przygotowała dla nas kolekcję biżuterii Love Story, która ukazuje niezwykły miłosny alfabet. Nas urzekła. A Ciebie?

Dzień Zakochanych to jeden z wielu dni, który jest wspaniałą okazją na obdarowanie ukochanej osoby czymś wyjątkowym. Może być  to na przykład biżuteria, którą doceni każda kobieta. Marka Neuf Bijoux przygotowała na Walentynki specjalną kolekcję o romantycznej nazwie Love Story.

 

Neuf Bijoux Love Story (materiały prasowe Agencja aFoto)Neuf Bijoux Love Story (materiały prasowe Agencja aFoto)

 

 

Z pewnością każda z Was ma swoje własne wyobrażenie walentynkowej randki. Romantyczna kolacja, lampka wina, interesująca rozmowa, ukradkowe spojrzenia i uśmiechy, a na koniec miły podarunek. Miło, prawda? A jak walentynkowe spotkanie przedstawia marka Neuf Bijoux? Odpowiedź znajdziecie w poniższym filmiku, który z pewnością rozpali serce każdej romantyczki:

 

 

Jaka więc jest kolekcja Love Story? Marka Neuf Bijoux porównuje ją do miłosnego alfabetu:

C jak czarująca, gdyż dodaje blasku i uroku każdej stylizacji. Sprawia, że kobieta może poczuć się atrakcyjnie. Kolekcja Love Story to przede wszystkim delikatna biżuteria, zdobiona cyrkoniami. Uwagę przykuwają np. nausznice, bransoletka z labradorytami i onyksami oraz naszyjnik "Live, Smile, Love".

F jak forever, Love Story nawołuje także, aby podążać za głosem serca. Dzięki temu nasze uczucia będą trwały wiecznie, o czym będzie nam przypominać wyjątkowa biżuteria.

G jak gwiazda, czyli symbol, że Twój ukochany sięgnie dla Ciebie po gwiazdkę z nieba. Wyrazić to może przy pomocy subtelnego naszyjnika z gwiazdką.

L jak love, czyli miłość, której podczas Walentynek nie może zabraknąć. Napis Love wygrawerowany na biżuterii z pewnością przyniesie szczęście obdarowanej osobie.

S jak serce, czyli najbardziej charakterystyczny symbol Walentynek. Neuf Bijoux proponuje nam serduszka albo kółeczka z wygrawerowanym napisem Smile, który wywoła uśmiech na twarzy i przywoła wspomnienie wspólnie spędzonych chwil.

 

 

Neuf Bijoux Love StoryNeuf Bijoux Love Story