Zmysłowe French Tango od marki Etam

Beata Aduckiewicz
31.01.2016 15:00
Etam French Tango

Etam French Tango (Avanti24)

Zobacz nową i niezwykle kolorową kolekcję bielizny marki Etam. Dzięki niej wprowadzisz trochę koloru do swojej garderoby i poczujesz się naprawdę sexy. Zatańcz French Tango z marką Etam!

Marka Etam przygotowała dla nas nową kolekcję bielizny o nazwie French Tango. Emanuje ona energicznymi kolorami w odcieniach turkusu, niebieskiego oraz makowej czerwień. W kolekcji znajdziemy zarówno bieliznę nocą oraz dzienną wykonaną z szydełkowanej koronki. Bielizna posiada także delikatne wzory, które dodatkowo nadają uroku.

 

Etam - French TangoEtam - French Tango

 

 

 

Etam w kolekcji French Tango stawia przede wszystkim na kolor. Inspiracją do powstania kolekcji było argentyńskie tango - mocne i barwne. Marka swoimi kolorami chce przyspieszyć koniec zimy i poprawić nieco nastrój kobiet. Makowa czerwień jest tutaj symbolem nadchodzącej wiosny. Pozostałe kolory jak morski, granatowy czy turkusowy również przypominają nam, że niedługo nadejdą cieplejsze dni.

 

Etam - French Tango - bielizna nocnaEtam - French Tango - bielizna nocna

 

 

Ponadto mocnym akcentem w najnowszej kolekcji Etam jest także koronka, która nadaje zmysłowości. Pojawi się ona szczególnie na bieliźnie dziennej. Nie zabraknie więc pięknych koronkowych biustonoszy oraz majtek. Koronka obecna będzie również na nocnych koszulkach idealnych na specjalne okazje. Dodatkowym plusem jest to, że bielizna French Tango wykonana jest z satyny, która jest niezwykle trwała i miła w dotyku.