Biała koszula - klasyczny element garderoby w innym wydaniu

Adrianna Olejnik
17.08.2018 14:15
biała koszula Ewa Chodakowska Kinga Rusin

biała koszula Ewa Chodakowska Kinga Rusin (Fot. www.instagram.com/chodakowskaewa / www.instagram.com/kingarusin)

Biała koszula to klasyczny i ponadczasowy element damskiej garderoby. Przyzwyczaiłyśmy się, że zakłada się ją do pracy, lecz jasna koszula wygląda dobrze nie tylko w biurowym dress codzie. Podpatrzyłyśmy styl gwiazd i wiemy, z czym ją połączyć i jakie modele wybrać, by wyglądać stylowo i oryginalnie.

Koszula z rozszerzanymi rękawami

biała koszula z rozszerzanymi rękawami
Instagram/ @kingarusin/ materiały prasowe

Teoretycznie biała koszula nie może nas niczym zaskoczyć. Jest standardowym elementem biznesowej garderoby, kojarzy się z pierwszym dniem w szkole lub pracowitymi godzinami w biurze. Jeśli nie masz pomysłu, jak ciekawie ją wystylizować, proponujemy przyjrzeć się gwiazdom. My tak właśnie zrobiłyśmy. Efektem poszukiwań jest prosta, lecz pomysłowa stylizacja Kingi Rusin. Dziennikarka wybrała nietypowy model koszuli - biały, lekko prześwitujący materiał przyciąga uwagę, podobnie jak rozszerzane rękawy. Szeroki mankiet sprawia, że koszula wygląda strojnie i ożywia stylizację, w skład której wchodzą jeszcze aksamitne spodnie.

Koszulowa tunika

Tunika koszulowa
Instagram/ @ewachodakowaska/ materiały prasowe

Inny sposób na przełamanie klasyki znalazła Ewa Chodakowska. Trenerka fitness jest niekwestionowanym guru w kwestii sportu i zdrowego stylu życia, lecz również podziwiamy ją za wyczucie stylu. Ewa postawiła na dłuższy model białej koszuli, która w połączeniu ze swetrem i skórzanymi workerami pełni funkcję sukienki. Prosto, lecz z pomysłem - o to właśnie chodzi w wykorzystywaniu sprawdzonych, klasycznych ubrań.

Białą koszulę może urozmaicić również ciekawie dobrana biżuteria. Teraz złoto mieszamy ze srebrem w dowolnych kombinacjach!