Postaw na srebro - metaliczne odcienie są nadal modne

Magdalena Ławreniuk
04.11.2016 10:00
Srebrny w stylizacjach

Srebrny w stylizacjach (www.avanti24.pl)

Łączymy się już z zimą aurą i przy wyborze ubrań i dodatków w metalicznych odcieniach stawiamy na srebro. Sprawdźcie z czym warto nosić takie ubrania w tym sezonie i zainspirujcie się do tworzenia własnych, ciekawych stylizacji.

Z granatem

Pierwszy zestaw składa się z plisowanej spódnicy w kolorze srebrnym oraz granatowej bluzki i kurtki bomber. W ostatnie ciepłe dni jesieni polecamy dobierać do stylizacji wysokie trampki. Zestaw jest doskonały na co dzień, dlatego wybrałyśmy do niego także pojemną torebkę.

Srebro na co dzieńwww.avanti24.pl

Z fioletem

W drugiej stylizacji połączyłyśmy srebro z najmodniejszym kolorem sezonu, czyli fioletem. Wybrałyśmy ciemny, śliwkowy odcień koszuli oraz torebki. Dobrałyśmy srebrne spodnie z kantem, czarny płaszcz oraz botki na obcasie. Zestaw dobrze sprawdzi się na przykład do pracy, dlatego radzimy wykonać delikatny makijaż.

Srebro w stylizacjachwww.avanti24.pl

Z pomarańczowym

Ostatni zestaw jest bardzo energetyczny i z pewnością da nam pozytywnego kopa. Wybrałyśmy różne odcienie koloru pomarańczowego i srebro. Tym razem postawiłyśmy na bieliźnianą sukienkę o metalicznej barwie i intensywny żakiet oraz płaszcz. Dobrałyśmy długie kozaki oraz niewielką kopertówkę.

Srebrny w stylizacjachwww.avanti24.pl

Odkryj także inne modele srebrnych ubrań i dodatków

Więcej sukienek znajdziesz w sklepie Avanti