Spodnie palazzo - z czym je nosić?

Magdalena Ławreniuk
31.10.2016 10:00
Stylizacje

Stylizacje (www.avanti24.pl)

Szerokie spodnie doskonale sprawdzają się w jesiennych stylizacjach. Sprawdźcie z czym je noisć!

Spodnie palazzo, czyli jakie?

Palazzo są modelem spodni kojarzącym się głównie z Włochami. Wykonane z cienkiego materiłu ubranie charakteryzuje się bardzo szerokimi nogawkami. Niektórzy mówią nawet, że tworzy się z nich spodnio-spódnica, co od razu kojarzy nam się z kulotami. Wygodne spodnie o luźnym kroju pomagają ukryć nasze niedoskonałości, a jednocześnie nadają zestawom oryginalności.

Kolorowe połączenie

Te spodnie absolutnie nas urzekły, są kolorowe, ozdobione wzorem, jednym słowem przepiękne. Dobrałyśmy do nich bluzkę z ciekawym dekoltem oraz botki na szpilce. Aby dodać stylizacji więcej koloru zdecydowałyśmy się także na ciemoczerwoną kurtkę skórzaną oraz granatową kopertówkę.

Spodnie palazzo w stylizacjachwww.avanti24.pl

Elegancja na pierwszym miejscu

Drugi zestaw idealnie sprawdzi się do pracy. Stylizacja składa się ze spodni palazzo w kratę oraz bordowej bluzki. Zdecydowałyśmy się także na botki oraz torebkę w ciemnoczerwonym odcieniu. Dobrałyśmy także ciepły płaszcz szlafrokowy.

Spodnie palazzo w stylizacjiwww.avanti24.pl

Najmodniejszy kolor

Ostatnia stylizacja składa się ze spodni palazzo i swetra z golfem. Dobrałyśmy do niej kurtkę z podwójnym rzędem guzików oraz botki na szpilce. Wyrazistym dodatkiem jest także fioletowa torebka.

Stylizacjawww.avanti24.pl

Odkryj także inne modele spodni

Więcej spodni znajdziesz w sklepie Avanti