Denim total look modny jesienią - jak go nosić?

Magdalena Ławreniuk
28.10.2016 10:00
Denim total look na jesień

Denim total look na jesień (www.avanti24.pl)

Jeans jest uwielbianym przez każdego z nas materiałem. Mamy w swoich szafach przynajmniej kilka wykonanych z tego materiału ubrań. Jak skomponować dobry denim total look? Sprawdźcie.

Patchworkowa struktura

All in jeans! Czy jeans musi być taki sam? Oczywiście, że nie! Mamy dla Was cały zestaw złożony z ubrań, które doskonale łączą w sobie różne rodzaje tego materiału. Wybrałyśmy jeansową sukienkę wiązaną w pasie oraz płaszcz ozdobiony pikowaniem. Postawiłyśmy na patchworkowe botki z jeansu oraz niewielką torebkę na ramię. Świetnym dodatkiem będzie także niebieskobiała biżuteria.

Denim total lookwww.avanti24.pl

Spójność

Kolejny denim total look składa się z jeansów oraz koszuli z tego samego materiału. Do stylizacji dobrałyśmy skórzaną kurtkę oraz czarne botki. Przy wyborze dodatków także postawiłyśmy na jeans i zdecydowałyśmy się na kolczyki oraz pojemną torebkę.

Jeanswww.avanti24.pl

Siła koloru

Nic nie łączy się tak dobrze z jeansem jak kolorem czerwony. Tym razem stawiamy na nieco okrojony denim total look, jego "całościowość" polega na tym, że z jeansu są wykonane ubrania, a właściwie ubranie, będące górną i dolną częścia garderoby. Postawiłyśmy na jeansowy kombinezon z długim rękawem oraz czarny płaszcz. Zdecydowałyśmy się na czerwone dodatki, czyli botki na szpilce, torebkę oraz kolczyki. Całość świetnie podkreśli czerwona pomadka.

Jeansowy total lookwww.avanti24.pl

Odkryj także inne modele ubrań i dodatków

Więcej jeansów znajdziesz w sklepie Avanti