Blogerka na miarę gwiazdy pop - czy znasz już Kristinę Bazan?

Kasia Żechowicz
09.09.2016 17:00
Kristina Bazan

Kristina Bazan (Instagram/ Avanti24)

Zaczęła od umieszczania własnych stylizacji na platformie Loobook. Dziś jest jedną z najbardziej znanych modowych blogerek. Jaka jest jej recepta na sukces? Opowiadamy historię Kristiny Bazan i odtwarzamy jej najlepsze stylizacje.

 

Kristina BazanStylizacja inspirowana Kristiną Bazan

 

Niedawno w Internecie pojawił się teledysk do jej piosnki "Out". Kristina Bazan to już nie tylko blogerka modowa, ale gwiazda pop! Mieszka w Szwajcarii, ale jej prężnie działający blog ma zasięg międzynarodowy. Kristina współpracuje z takimi luksusowymi markami jak Louis Vuitton, Dior, Dolce & Gabbana, Saint Laurent czy Jimmy Choo. Jak zaczęła się jej kariera?

 

Kristina BazanStylizacja inspirowana Kristiną Bazan

 

Wszystko dzięki olbrzymiej ambicji do stworzenia fotografii, które wyglądałyby jak z prawdziwego magazynu modowego. Kristina zaczęła umieszczać je na platformie Loobook i dzięki dużej ilości polubień, jej stylizacje regularnie pojawiały się na pierwszej stronie. Tam wychwycił ją Vogue, a potem Elle, proponując współpracę i publikację zdjęć na łamach ich internetowych serwisów oraz wydań papierowych. Styl Kristiny to często minimal rodem z lat 90., ale zdarzają się również zestawy w klimacie barokowego przepychu. W teledysku do debiutanckiego singla, blogerka występuje w koronkowej sukience i gorsecie.

 

Kristina BazanStylizacja inspirowana Kristiną Bazan

 

Największą inspiracją dla Kristiny są podróże i stare filmy. Już jako dziecko, w przeciągu zaledwie kilku lat zetknęła się z różnymi kulturami. Urodziła się na Białorusi, ale prędko jej rodzina przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Potem w wieku siedmiu lat przeżyła kolejną przeprowadzkę, tym razem na stałe do Szwajcarii. Brak stabilności w miejscu zamieszkania rekompensowały czarno-białe filmy, na przykład "Śniadanie u Tiffaniego" czy obrazy z Marilyn Monroe, w których elegancja głównych bohaterek wydawała się ponadczasowa i uniwersalna, a przez to właśnie stała.

Dziś Kayture, bo tak nazywa się jej strona to prawdziwe przedsiębiorstwo. Kristina zatrudnia pracowników, ale zawsze podkreśla, że chce utrzymać autentyczność bloga. A oto ubrania, dzięki którym stworzysz stylizacje podobne do Kristiny:

Więcej inspirujących ubrań i dodatków znajdziesz w sklepie Avanti

Więcej o: