Sukienki w paski - odkryj modne fasony

Magdalena Ławreniuk
24.07.2016 18:00
Sukienki w paski

Sukienki w paski (www.avanti24.pl)

Latem uwielbiamy nosić sukienki. Ten lekki i kobiecy element garderoby świetnie sprawdza się w różnych stylizacjach. Sprawdź razem z nami propozycje trzech zestawów i odkryj ciekawe modele sukienek w paski idealnych na lato.

Paski są jednym z ponadczasowych wzorów, które zawsze cieszą się uznaniem. Kojarzone głównie ze stylem marynarskim i francuskimi stylizacjami paski świetnie wyglądają na wielu elementach garderoby, także na sukienkach. Dzisiaj przygotowałyśmy dla Was przegląd ciekawych modeli sukienek w paski i propozycje stylizacji.

Sukienki w paskiwww.avanti24.pl

 

W stylu marynarskim

To najpopularniejszy latem sposób ubierania, prosty, a zarazem wyglądający niezwykle za każdym razem. Stylizacja powinna być utrzymana w granacie lub czerni, bieli i czerwieni. Przy wyborze biżuterii możemy postawić zarówno na złoto jak i na srebro. Wygodny zestaw w stylu marynarskim składa się z sukienki w paski i espadryli. Do stylizacji warto dobrać także granatowy żakiet. Wybrałyśmy także czerwoną torebkę i bransoletkę ozdobioną zawieszkami w kształcie kotwic.

Styl marynarskiwww.avanti24.pl

 

W kolorach tęczy

Jednym z modnych w tym sezonie trendów jest ubieranie się w kolory tęczy, najlepiej, gdy sukienka ma taki właśnie barwy (czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, granatowy, fioletowy). Można jednak tak dobrać dodatki, aby wszystkie kolory tęczy znalazły się w naszej stylizacji.

Stylizacja z tęcząwww.avanti24.pl

 

Sprawdź ciekawe modele sukienek w paski

Więcej sukienek znajdziesz w sklepie Avanti

Więcej o: