Damskie bluzy z napisami - musisz je mieć!

Magdalena Ławreniuk
22.03.2016 15:30
Damskie bluzy z napisami

Damskie bluzy z napisami (www.pinterest.com)

Jeśli szukasz ciekawego dodatku do stylizacji, postaw na damskie bluzy z napisami. Śmieszne, z przesłaniem, zabawne, urocze, do koloru i do wyboru. Każda z takich bluz jest oryginalna i dobrze pasuje do wielu ciekawych stylizacjach. Sprawdź!

Bluzy z przesłaniem?

O bluzach z napisami mówi się często, że mają przesłanie, pokazują kim jesteśmy, jakie mamy poglądy i spojrzenie na świat. Naszym zdaniem są przede wszystkim odzwierciedlają nasz dystans i poczucie humoru. Z pewnością jednak damskie bluz są oryginalnym dodatkiem do wielu stylizacji, niepowtarzalnym, przyciągającym uwagę. Nie mówimy tu oczywiście o napisach, które są nazwami marki, ale o krótkich sformułowaniach czy zdaniach.

Z czym nosić bluzy?

Najlepszym wyborem są oczywiście jeansy. Zestaw złożony ze spodni denim i bluzy świetnie sprawdzi się na wyjście ze znajomymi czy co noszenia na co dzień. Wygoda, a zarazem świetny wygląd gwarantowane. Coraz częściej nosimy damskie bluzy także do eleganckich stylizacji na imprezę czy oficjalnych do pracy. Jeśli chcesz osiągnąć taki efekt, wybierz spódnice. Pamiętaj, że damskie bluzy z napisami przyciągają samymi sobą, nie przesadzaj w stylizacji z dodatkami i postaw na jednolite modele ubrań.

Najciekawsze modele

Większość damskich bluz z napisami jest zakładana przez głowę, dzięki temu lepiej widać nadruk. Nie mamy jednak nic przeciwko modelom zapinanym na zamek, z jednym zastrzeżeniem - nie wybrałybyśmy ich do stylizacji ze spódnicą. Damskie bluzy często nawiązują do znanych konwencji - filmów, piosenek czy bajek. Do gustu przypadała nam między innymi bluza z wizerunkiem Małej Mi z Muminków czy Ciasteczkowego Potwora z Ulicy Sezamkowej. Podobają nam się modele z napisami z formułą powitań - cześć czy bonjour. Bluzy mają także często nadruki z nawą miast.

 

Więcej damskich bluz znajdziesz TUTAJ

Więcej o: