Skórzane spodnie do stylizacji z pazurem. Przegląd

Magdalena Ławreniuk
06.01.2018 09:30
Skórzane spodnie do stylizacji z pazurem

Skórzane spodnie do stylizacji z pazurem (www.avanti24.pl)

Lubisz ubierać się na rockowo? Wybierasz klasyczne rozwiązania i proste stylizacje, ale uwielbiasz podkreślić je mocnym akcentem? Postaw na skórzane spodnie! Specjalnie dla was przygotowałyśmy przegląd najciekawszych modeli.

Uwielbiamy stylizacje z pazurem, szczególnie ze skórzanymi spodniami w roli głównej. Zazwyczaj wybieramy czarne modele, chociaż czasami do naszych ubrań świetnie pasują inne kolory, na przykład bordowy, brązowy czy khaki. Świetnym wyborem są też skórzane legginsy. Na cieplejsze dni polecamy także skórzane krótkie spodenki.

Więcej skórzanych spodni znajdziesz TUTAJ

Komentarze (5)
Zaloguj się
 • bartooolooo

  Oceniono 3 razy 1

  W rockowym stylu - w punkowym stylu - w gotyckim stylu ... A cokolwiek oprócz stylu, tandetne podróby, tresowane przez multikorporacje, macie z tymi nurtami wspólnego? Udawacze, podszywaczki, plastikowi ludzie bez właściwości.

 • omizq

  Oceniono 3 razy 1

  Spośród pokazanych 12 produktów, tylko jedne spodnie są skórzane. Rozumiem, że nie jest to może opiniotwórczy portal, ale odrobina rzetelności by się przydała.

 • karolina12805

  Oceniono 2 razy 0

  Spodnie z martwych zwierząt?!? Gdzie Wy się uchowaliście?

 • friend1967

  Oceniono 3 razy -1

  Oczywiście,to widać, że spodnie nie są ze skóry tylko ze skaju czy ceraty. Straszna tandeta i trująca środowisko chemia. Tak samo tandetnie, wręcz szmirowato wyglądają osóbki w skajowych kozaczkach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX