Styl safari - sprawdź, jak to się nosi. Gotowe stylizacje wyłapane z sieci

Wiktoria Nowak
04.03.2016 14:00
Safari style

Safari style (Pixabay.com, Zalando.pl)

Prosto z Afryki pozdrowienia ślą najbardziej znani projektanci na świecie. Zobaczcie, co w swoich kolekcjach na nadchodzący sezon prezentują Versace, Vivienne Westwood i Balmain. Według nich, żeby przetrwać miejską pustynie, każda drapieżna kobieta potrzebuje ostro skrojonej kurtki i wiązanych sandałów, według nas potrzebuje nieco więcej, czego? Przekonajcie się same i zainspirujcie stylem safari oraz gotowymi stylizacjami z sieci.

Balmain

Miejska globtrotterka ma mocno zaakcentowane ramiona i talię. By podbić efekt najlepiej spiąć się w pasie. W tym może pomóc, ostatnio bardzo słynny projektant Balmain, bo w swojej kolekcji prezentuje ażurowe bluzki, szerokie dzwony z frędzlami i grube, porządne paski.

Versace

Czym podkreślić stylizację, aby pasowała do panującego stylu safari? Oczywiście dodatkami w stylu etno, a to ułatwi nam Versace. W swojej najnowszej kolekcji projektantka pokazuje, że wzory i bardzo ekstrawaganckie kroje to absolutny must have sezonu, który idealnie wpasowuje się do pustynnego looku.

Mango

Pamiętacie najnowszą kolekcję Mango "Monochromatic Nature"? Pustynne kolory, zwiewne spódnice do samej ziemi, golfy i beżowe trencze? Tak, to właśnie one podbiły nasze serca w tym sezonie jako pierwsze. Nadal nie możemy o nich zapomnieć, a wy?

Viviene Westwood

Nie dajcie się zmylić tej klasycznej i prostej stylizacji od Vivienne Westwood. Projektantka nie raz pokazała, co jej w duszy gra i z całą pewnością nie były to tylko klasyczne i minimalistyczne kroje. Nas jednak przekonała tym beżowym trenczem, który idealnie wpasowuje się w pustynny klimat.

Więcej o: