Tanie koszulki z nadrukami - propozycje do 100 zł

Klaudia Stawska
28.01.2016 11:00
Tanie koszulki z nadrukami - propozycje do 100 zł

Tanie koszulki z nadrukami - propozycje do 100 zł (iStock/ Kolorowe koszulki do 100 zł)

Desenie, printy i nadruki są ostatnio szalenie modne. Lubisz wyróżniać się z tłumu oryginalną koszulką z nadrukiem? Jeśli tak to koniecznie musisz zobaczyć nasz przegląd koszulek do 100 zł, które charakteryzują się oryginalnymi printami, dzięki którym na pewno podkreślisz swój indywidualny styl.

Tanie koszulki z nadrukami - propozycje do 100 złiStock/ Kolorowe koszulki do 100 zł

Nawet jeśli na co dzień raczej unikasz koszulek z nadrukami, to być może przekonasz się do nich w tym sezonie. Projektanci pokochali ubrania z szalonymi i ekstrawaganckimi printami. Obok kraty, pasów i kwiatów, kolorowe nadruki stanowią jeden z najmocniejszych trendów nadchodzącego sezonu. Nic dziwnego, że sięgają po nie gwiazdy i celebryci. Ty jednak nie musisz wydawać majątku, ponieważ przeglądając Ceneo.pl wybraliśmy dla Ciebie kilkanaście najładniejszych naszym zdaniem koszulek z nadrukami, których cena nie przekracza 100 zł!

Koszulki z nadrukami kojarzą nam się głównie z luźnymi T-shirtami, które sprawdzą się na leniwy weekend albo na siłownię. I dobrze, bo w modnej i ładnej koszulce świetnie się wypoczywa i ćwiczy. Jednak bluzeczki z printami mogą być także eleganckie i pasować doskonale do co dziennych stylizacji. Jeden niewielki wzór w mocnym kolorze może nawet pasować do pracy, pod żakiet, jeśli nie obowiązuje nas sztywny dress code. Nadruki na koszulkach to dobry sposób na wyrażenie myśli czy zainteresowań - podkreślenie naszej osobowości. Poza tym zabawne napisy, czy kolorowe printy to doskonały sposób na poprawienie sobie samopoczucia podczas, gdy za oknem panuje szaruga.

Koszulki z nadrukami świetnie sprawdzą się zatem do wielu stylizacji, nie obawiaj się eksperymentować, mieszać wzorów i kolorów ubrań. Moda polega przede wszystkim na tym, by dobrze się nią bawić i doskonale czuć się w noszonych rzeczach. Być może to właśnie koszulki z nadrukami sprawią, że poczujesz się lepiej podczas, gdy na dworze czeka mróz lub śnieg z deszczem.

Więcej o: