W stylu Carrie Bradshow

Karolina Paduszyńska
Kto zna się na modzie tak dobrze jak Carrie Bradshaw? Główna bohaterka serialu "Sex w wielkim mieście" zasłynęła z genialnych stylizacji i świetnego wyczucia stylu. Czego najlepszym przykładem była rubryka w amerykańskim Vogue. Jeśli jesteś fanką tego serialu i uwielbiasz outity Carrie, koniecznie sprawdź nasze propozycje zestawów wzorowanych na "Sexie w wielkim mieście"

Carrie Bradshow to główna bohaterka kultowego serialu " Sex w wielkim mieście".  Pracowała jako freelancerka na zlecenie najważniejszych magazynów modowych. Miała także swoją rubrykę w amerykańskim Vogue. Podobnie jak Miranda, Charlotte i Samantha świetnie się  ubierała , a niektóre jej stylizacje na stałe zapisały się do kanonu współczesnej mody. Stylizacje Carrie z "Sexu wielkim mieście" możesz odtworzyć z łatwością, wystarczy, że zastosujesz się do naszych rad.

W stylu Carrie Bradshaw: stylizacja z koszulą w kratę

W stylu Carrie BradshawW stylu Carrie Bradshaw/Printerest/BusyBeeBlogger/materiały partnerów

Carrie Bradshow słynęła z ekstrawaganckich stylizacji. Uwielbiała oszałamiające suknie i niestandardowe połączenia. Czasami zakładała jednak także luźne outfity. Na jednym z nich wzorowaliśmy naszą pierwszą propozycję stylziacji, która składa się z tradycyjnej koszuli w kratę, ciemnych spodni, klasycznych, czarnych szpilek w szpic, dużej, czarnej torebki oraz dyskretnych dodatków: srebrnego zegarka i kolczyków.

W stylu Carrie Bradsaw: stylizacja z białą sukienką

 

W stylu Carrie BradshawW stylu Carrie Bradshaw/Printerest.Fashionista.com/materiały partnerów

 

Nasza druga propozycja stylizacji jest próbą odtworzenia jednego z najbardziej znanych outfitów Carrie Bradshaw. Wybraliśmy białą sukienkę o klasycznym kroju, srebrne, wysokie szpilki w szpic, kopertówkę w łososiowym kolorze, brązowe okulary, złote kolczyki i bransoletkę.

W stylu Carrie Bradshaw: zestaw z czarną sukienką

 

W stylu Carrie BradshawW stylu Carrie Bradshaw/Printerest/Marie Claire/materiały partnerów

 

Trzecia propozycja outfitu jest naszą wisienką na torcie. To zestaw ze spektakularną czarną sukienką, którą sama Carrie Bradshaw z pewnością byłaby zachwycona. Poza sukienką proponujemy zabrać także klasyczne, czarne szpilki w szpic, kopertówkę oraz kilka dodatków: srebrną  bransoletkę, kolczyki oraz naszyjnik.

 

Zobacz więcej zwiewnych sukienek w stylu Carrie Bradshaw w sklepie Avanti.pl

 

Więcej o: