W stylu Kasi Tusk - propozycje stylizacji

Karolina Paduszyńska
Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Strona Make Life Easier z miesiąca na miesiąc zyskuje nowych użytkowników, a styl Kasi chwalony jest przez fashionistów na całym świecie. Chcesz wyglądać jak ona? Koniecznie sprawdź nasze propozycje stylizacji!

Blog Kasi Tusk od pierwszych dni istnienia cieszy się ogromną popularnością. Początkowo zainteresowanie stroną Make Life Easier wynikało z zaintrygowania użytkowników życiem córki byłego premiera. Z czasem okazało się, że Kasia rzeczywiście zna się na modzie, a stylizacje, które prezentuje na blogu pojawiają się także w najważniejszych pismach modowych na świecie. Nasza redakcja przygotowała propozycje outfitów w stylu Kasi . Zobacz co powinnaś mieć w swojej szafie, aby wyglądać jak ona!

Stylizacja z białą sukienką

Kasia Tusk stylizacja/PrinterestKasia Tusk stylizacja/Printerest

 

 

Nasza pierwsza propozycja stylizacji wzorowanej na stylu Kasi Tusk składa się z białej zwiewnej sukienki, jasnych sandałów, niewielkiej torebki, złotego zegarka, dyskretnych kolczyków i czarnych, klasycznych okularów.

Stylizacja z białą koszulą i jeansami

Kasia Tusk stylizacja/Printerest/materiały partnerówKasia Tusk stylizacja/Printerest/materiały partnerów

 

 

Nasza kolejna propozycja stylizacji w stylu Kasi Tusk kapitalnie sprawdzi się zarówno do pracy, jak i nas na spotkanie ze znajomymi. W związku z tym, że nasza dzisiejsza bohaterka stawia na proste formy wybraliśmy białą koszulę, jasne jeansy, brązowy pasek, klasyczny zegarek również na brązowym pasku, białe trampki oraz torebkę z kolekcji Ani Lewandowskiej.

Stylizacja z kombinezonem i kurtką skórzaną

Styl Kasi Tusk/Printerest/materiały partnerówStyl Kasi Tusk/Printerest/materiały partnerów

 

Trzecia propozycja naszej stylizacji świetnie sprawdzi się na spotkanie z przyjaciółkami czy też randkę. Wzorując się na jednym z outfitów Kasi wybraliśmy biały kombinezon, czarną skórzaną kurtkę, szpilki, jasny kapelusz, czarną poręczną torebkę oraz niewielką srebrną bransoletkę.

Zobacz więcej zwiewnych sukienek w stylu Kasi Tusk w sklepie Avanti.pl