Topshop - jesienna odsłona kolekcji

Paulina Kruszewska-Zelman
05.07.2016 19:00
Topshop

Topshop (materiały prasowe)

Koniec z mocnymi, kolorowymi akcentami w stylizacjach. Królują stonowane i eleganckie barwy. Co nie oznacza, że nie przyciągną uwagi wszystkich wokół. Sprawdź, co Topshop proponuje na jesień i zimę 2016.

Choć pogoda za oknem nie nastraja do myślenia o pierwszych chłodach, projektanci marek odzieżowych mają to już za sobą. W sklepach pojawiają się pierwsze jesienne kolekcje, a wśród nich jest już zapowiedź tego, co przygotowała brytyjska marka Topshop. Choć na świecie ma otwartych aż 300 salonów, w Polsce znajdziesz ją jedynie w Złotych Tarasach w Warszawie oraz w sklepach internetowych. Niewielka dostępność ubrań nie wpływa jednak ani na rozpoznawalność, ani popularność marki.

 

 

TopshopMidnight Rambler

Topshop na sezon jesień/zima 2016

Tej jesieni wracamy do spokojnej, wyważonej kolorystyki. Zapominamy o czerwonych akcentach, które tak chętnie nosiłyśmy w zeszłym roku. W kolekcji Topshop zastąpiły je eleganckie zestawienia fioletu, złota, brązów i stalowych szarości. Gdzieniegdzie przeplata je zieleń, która (o dziwo!) świetnie wygląda z różem! Całość jest szykowna i wyważona.

 

TopshopVirtual Deliquent

Najważniejsze trendy w kolekcji

Znane trendy interpretowane na nowo - to chyba najlepszy sposób opisania tego, co ma nam tej jesieni do zaproponowania brytyjska marka. Połączenie topów w stylu vintage i skórzanych czy jeansowych, przecieranych spodni daje efekt looku na tzw. chłopczycę w bardzo romantycznym wydaniu. Okazuje się, że romantyczny może być też punk. Linia Romantic Punk, w której znajdziecie oversizowe płaszcze, wysokie kołnierze i skórę łączy punk New Wave i New Romance. Bardziej nowoczesne elementy znajdziecie w Virtual Deliquent - nietypowy miks stylów japońskich grup cyber-punk, skate-punk, new-wave-electro-goth oraz kultowego grunge'u. Nie zabrakło też modnej ostatnio personalizacji. Wycięcia, wstawki i zlepki kilku tkanin nadają ubraniom z linii Re-Generation niepowtarzalnego charakteru.

Zobacz też ubrania Topshop w naszym sklepie.

Więcej o: