Kenzo i H&M - kolejna kolekcja słynnej sieci sklepów z projektantami

Magdalena Ławreniuk
01.06.2016 20:00
Kenzo i H&M

Kenzo i H&M (www.instagram.com)

Jedna z naszych ulubionych sieciówek, H&M po raz kolejny pozytywnie nas zaskoczyła. Okazuje się, że marka współpracuje z projektantami Kenzo tworząc najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima. Odkryjcie razem z nami kilka ciekawostek na ten temat.

Kenzo jest kolejną ekskluzywną marką, która podjęła współpracę z popularnym szwedzkim sklepem odzieżowym H&M. Nie możemy się już doczekać efektów ich współpracy, ubrania pojawią się w sklepie 3 listopada tego roku. W zeszłym roku spośród luksusowych marek z H&M pracowało Balmain. Wspólna kolekcja wywoła wielką euforię i w ekspresowym tempie zniknęła ze sklepów. Od tamtego czasu każdy zastanawiał się jakich kolejnych projektantów H&M zaprosi do współpracy.

Niezwykła kolekcja

Kolekcja będąca współpracą Kenzo i H&M będzie oferować ubrania i akcesoria dla kobiet oraz mężczyzn. Cały projektant będzie nadzorowany przez dwóch doskonałych projektantów z Kenzo - Carola Lima i Humberta Leona. Duet marek stawia na kreatywność, zabawę i miłość do mody. Czego możemy spodziewać się po takim połączeniu? W zapowiedzi kolekcji możemy dostrzec intensywne kolory, wzory zwierzęce i inspiracje safari, z pewnością ubrania będą utrzymane w podobnej stylistyce. Wyjątkowo kreatywni i twórczy projektanci w swojej linii dla H&M chcą połączyć wpływ street wearu na modę oraz ducha haute couture i stworzyć wyrafinowaną kolekcję dostępną dla każdego. Możemy spodziewać się podobnych cen jak za ubrania Balmain i H&M, z jednej strony nie były one tak tanie, z drugiej były to zaskakujące niskie koszty jak na taki dom mody. O premierze kolekcji wiemy dużo wcześniej, więc jeśli naprawdę zależy nam na ubraniach czy dodatkach z tej linii odzieżowe, mamy czas, aby nieco odłożyć na ten cel.

Czy kolekcja będzie nawiązywać do kultowych projektów Kenzo czy będzie zupełnie odrębnym przedsięwzięciem? Nie możemy się doczekać i już dzisiaj zaczynamy odliczać dni. A Wy? Jesteście ciekawe co wyniknie z tej współpracy?

Odkryj także inne produkty marki Kenzo

Więcej akcesoriów znajdziesz w sklepie Avanti