Free People - sprawdź najnowszą kampanię marki

Wiktoria Nowak
10.02.2016 12:30
free people

free people (mat. prasowe)

Sprawdź jakie sukienki, bluzki i spodnie lansuje bardzo amerykańska marka. Dzwony, falbany, kwieciste printy, oversize'owe kroje - jak myślisz to jest to na co czekałaś? Najnowsza kolekcja marki Free People w bardzo słonecznym wydaniu - sprawdź koniecznie.

Amerykańska marka Free People, w swojej najnowszej kampanii intensywnie próbuje przenieść nas w czasie - tym razem nie wstecz, a do przyszłości.

Bardzo wiosenna i ciepła kampania Free People kreuje perełki minionych dekad. Królują tu oczywiście oversize'owe kroje. Kwieciste printy, falbany, odkryte ramiona, zwiewne, bardzo sensualne sukienki i przede wszystkim dzwony.

2016 we see you ??.. this Monday's mood . Soft layers & dreamlike ruffles ??.. // link in bio to shop ????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika freepeople (@freepeople)

Dodatki jakie lansuje marka to oczywiście kapelusze z bardzo dużym rondem oraz tasiemki na szyję, które swój początek wzięły od modnych skinny scarf'ów. A jak wiemy najmodniejsze szaliki sezonu skutecznie wyszczuplają naszą twarz i talię, dlatego je tak bardzo kochamy.

We're definitely feeling it #midnightdisco #newyearscountdown ?? // Link in bio for yours

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika freepeople (@freepeople)

Powrót do lat 60., w bardzo kobiecym i odświeżonym wydaniu, to dla nas strzał w dziesiątkę. Nasze serca skradły oczywiście retro sukienki z odsłaniającymi ramionami, cienkie tasiemki na szyję i oczywiście wiązane w pasie bluzki. Jesteśmy oczarowane najnowszą kampanią marki i już nie możemy doczekać się ciepłych, wiosennych dni.

Więcej o: